LK BAITS Team věrnostní sleva 5 % až 15 % na každý nákup
Získat slevu

Úspěšné chytání kaprů: slaďounká nástraha, která pracuje i v ledové vodě

Lov ryb na začátku rybářské sezóny častokrát komplikují velmi nízké teploty vody. Právě v takových podmínkách je nutné vsadit na šťavnatou nástrahu, která spolehlivě pracuje i za nízkých teplot.

Tohle zažilo hodně rybářů: při prvních vycházkách k vodě, kdy jsou teploty ještě proklatě nízko, to častokrát končí neúspěchem. Ovšem často je k vidění úspěšnější kolega, který chytá jen několik metrů vedle. Tomu to bere, jako by bylo už jaro. Co dělá jinak?

Ten zcela zásadní rozdíl může být v té nejvíce klíčové věci – v nástraze. Právě na začátku rybářské sezóny často panují velmi nízké teploty, do kterých je dobré chytat na šťavnaté nástrahy. Právě ty totiž dokážou i za takto nízkých teplot vydávat do okolí omamnou vůni, která přiláká i pasivní rybu k záběru. Co vybrat?

 

Obalované rozinky CUC! Raisin

Perfektní nástraha od českého výrobce nástrah LK Baits, která nabízí opravdu zcela unikátní vlastnosti. A přitom jde o léty osvědčenou nástrahu, na kterou chytali už naši dědové. Ovšem právě návrat „k rybářským kořenům“ často končí skvělými úspěchy. Osvědčenou nástrahu do ledově studené vody najdete zde.

Tou hlavní předností obalovaných rozinek je jejich složení. Jde o to, že obalované rozinky mají velmi šťavnatý střed. Ten jednak tvoří samotná rozinka, která sama o sobě obsahuje lákavé „látky“, ale také přidaná esence. Díky ní má tato nástraha velmi pronikavou vůni, která se skvěle šíří i ve studené vodě.

A to je zcela zásadní přednost při prvních vycházkách k vodě. Obalované rozinky jsou tak velmi úspěšnou nástrahou na začátku rybářské sezóny, kdy je na jiné nástrahy na ryby „ještě velká zima“. Nástraha je vhodná jak pro lov na klasickou položenou, tak i na feeder. Rozinky je možné nastražit buďto přímo na háček, anebo „na vlas“ pod háček.

VIDEO: Jak vypadají obalované rozinky na kapry? Mrkněte na video!

 

K vysoké atraktivitě pak přispívá i výrazné zbarvení u některých příchutí. Například rozinky v příchuti medu mají pronikavě žluté zbarvení, které jde skvěle vidět i na šedivém a temném dně. A to je na začátku rybářské roku často k vidění, protože právě v tuto chvíli pořád na dnech našich revírů leží silné nánosy odumřelé vegetace.

 

Legendární med patří k těm nejúspěšnějším 

Vývojáři z LK Baits při výrobě této nástrahy dost přemýšleli, protože na jejím povrchu je speciální vrstva, která se po vhození do vodního prostředí začne uvolňovat. Díky tomu po chvíli vznikne v okolí nástrahy lákavý „mráček“ z drobných částeček, který přiláká ryby do blízkosti nástrahy. Za tohle palec nahoru!

Obalované rozinky je možné si vybrat v několika příchutích. Mezi nejoblíbenější patří už zmíněný med, který je nesmrtelnou klasikou při rybaření na začátku rybářské sezóny. Velmi pronikavou vůni mají ale i rozinky v příchuti exotic, které velmi dobře „šlapou“ i v ledové vodě. Zbylé příchutě jsou potom legendární lesní jahoda a švestka.

To, že tato nástraha je ideální do studené vody, kdy bývají ryby ještě dost pasivní, naznačuje i lákavý průměr těchto šťavnatých nástrah. Obalované rozinky LK Baits CUC Raisin jsou krásně malé, takže je nenechá ležet na dně ani pasivní ryba, která plave kolem. Ta atraktivita této nástrahy je viditelná „ze všech směrů“.

Pokud si chcete na začátku rybářského roku dobře zachytat, pak doporučujeme kouknout právě na obalované rozinky. Jde o nástrahu, která je krásně šťavnatá, velmi silně voní, má lákavé zbarvení, a také atraktivní velikost. S obalovanými rozinkami se nebudete nudit! Šťavnatou nástrahu najdete zde za super cenu.

Blok souvisejících produktů
Autor: Tým LK Baits

LK BAITS prodejna

LK Baits - Lukáš Krása nabízí rybářské potřeby od významných výrobců rybářského vybavení. V nabídce najdete rybářské pruty, rybářské navijáky, boilie, rybářské čluny, oblečení pro rybáře, lehátka, křesla a další potřeby pro rybaření. Chceme, aby naše nabídka uspokojila svým rozsahem všechny rybářské nadšence, kteří propadli kouzlu s názvem "RYBAŘINA". Věříme, že dobré ceny a široká nabídka Vám umožní spokojený nákup v našem rybářském eshopu. Naší snahou je vybírat pro Vás především kvalitu, která Vám umožní si Vaše rybářské výpravy prožít s opravdovým zážitkem.

Kontakt

Lukáš Krása - LK Baits
Pardubická 1734
535 01 Přelouč
E-mail:

Otevírací doba v létě (duben-říjen)

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 15:00

Otevírací doba v zimě

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 12:00