Top kategorie Marcel Van Den Eynde

Zobrazit všechny produkty

doporučujeme

Zobrazit všechny doporučené

Novinky z časopisu

article img

Recept MVDE na řeku

23. 5. 2018

Pokud hledáte krmení na řeku plnou cejnků, jesenů a plotic, zkuste tento recept...

article img

Zimní pětiminutovka

1. 2. 2018

Ráno jsem se probudil, kouknul z okna a při vykouknutí na balkon mě po tváři pohladil silný sluneční paprsek a při nádechu jsem cítil nádherně svěží čerstvý vzduch. Za chvíli přijde jaro. Můj pohled se poté obrátil směrem na rybník. Chvíli jsem zavřel oči a vzpomínal na chvíle, které byly plné ryb. Zpět do reality… Za hodinu mě čeká zkouška. To je bohužel život vysokoškoláků… Nicméně jsem se rozhodl, že tohle jen tak nenechám. Po zkoušce jsem si sbalil věci, uklidil byt a vydal se domů. Stavil jsem se ještě po cestě u kamaráda v rybářství a koupil krabičku červů.

article img

Black Turbo - MVDE

13. 7. 2017

Krmení Marcel Van den Eynde sahá svou tradicí o několik desítek let nazpět a patří mezi jedny z nejlepších návnad pro plavanou a feeder ve světě.

article img

Vysokomýtští rybáři zahájili ligovou sezonu

5. 6. 2017

Poslední víkend v dubnu nás čekal první závod této sezony ve druhé lize skupiny „B“, který se konal v Sedlčánkách. Obcí Sedlčánky protéká řeka Labe a my jsme náš první závod absolvovali na této řece. Náš tým MO ČRS Vysoké Mýto byl v klasickém složení a to: Jakub Krejsa, David Šrajer, Jan Krejsa a Zdeněk Beneš. Na tento závod jsme jeli s velkým odhodláním, nadšením, ale také s velkým respektem, jelikož jsme byli trochu poznamenáni nezdarem z podzimní části loňského roku.

LK baits video

Další videa LK Baits

Boilies LK Baits - Lukáš Krása

LK Baits - Lukáš Krása je ryze česká firma, která se za pár let svého působení stala lídrem evropského trhu v oblasti vývoje, výroby a distribuce boilies a dalších rybářských návnad a nástrah pod značkou LK Baits. Specializujeme se především na kaprařinu, plavanou a feeder.

Na boilies z řady TopRestart, ReStart, Euro Economic se během pár let podařilo ulovit neuvěřitelné množství velkých kaprů. Boilie je okamžitě i dlouhodobě účinné.

signature