Top kategorie Marcel Van Den Eynde

Zobrazit všechny produkty

doporučujeme

Zobrazit všechny doporučené

Novinky z časopisu

article img

Black Turbo - MVDE

13. 7. 2017

Krmení Marcel Van den Eynde sahá svou tradicí o několik desítek let nazpět a patří mezi jedny z nejlepších návnad pro plavanou a feeder ve světě.

article img

Vysokomýtští rybáři zahájili ligovou sezonu

5. 6. 2017

Poslední víkend v dubnu nás čekal první závod této sezony ve druhé lize skupiny „B“, který se konal v Sedlčánkách. Obcí Sedlčánky protéká řeka Labe a my jsme náš první závod absolvovali na této řece. Náš tým MO ČRS Vysoké Mýto byl v klasickém složení a to: Jakub Krejsa, David Šrajer, Jan Krejsa a Zdeněk Beneš. Na tento závod jsme jeli s velkým odhodláním, nadšením, ale také s velkým respektem, jelikož jsme byli trochu poznamenáni nezdarem z podzimní části loňského roku.

LK baits video

Další videa LK Baits

Boilies LK Baits - Lukáš Krása

LK Baits - Lukáš Krása je ryze česká firma, která se za pár let svého působení stala lídrem evropského trhu v oblasti vývoje, výroby a distribuce boilies a dalších rybářských návnad a nástrah pod značkou LK Baits. Specializujeme se především na kaprařinu, plavanou a feeder.

Na boilies z řady TopRestart, ReStart, Euro Economic se během pár let podařilo ulovit neuvěřitelné množství velkých kaprů. Boilie je okamžitě i dlouhodobě účinné.

signature