article img

Morava - Den sedmý

8. 10. 2017

Byl jsem ve svém světě a spacáku jsem si moc neužil. Čekal jsem záběry od lepších ryb, ale do čtvrté ranní jsem podebíral kapry max. do 12 kg. Bylo evidentní, že ryby čekaly další hostinu, ale ta se nekonala. Jediné sousto na dně byla má nástraha, a proto jsem měl záběry takřka po půl hodině. Nad ránem jsem uvažoval, jestli výpravu už nezakončím, abych se trochu vyspal na cestu. Začalo hustě pršet a tělo začalo vykazovat nedostatek spánku. Byla mi zima a představa teplého spacáku byla velmi lákavá. Ale zalést do něj by byla veliká chyba. Totiž po čtvrté hodině ranní, jsem se prochytal k rybě, která se od záseku chovala úplně jinak.

article img

VYHLÁŠENÍ LK BOYS 2018

19. 1. 2019

Ahoj kamarádi z LK boys. Skončil rok 2018 a rád bych vám tímto poděkoval za spolupráci. K vodě se moc nedostanu, ale vaše zprávy od vody mě k ní vždy aspoň na chvíli přivedou. Někdo by si mohl myslet, že začátek nového roku je pro nás časem na odpočinek. Opak je pravdou.

article img

Rok 2018 s produkty LK Baits

14. 1. 2019

Ahoj všem, tímto bych rád zrekapituloval teď již minulou sezonu 2018. Ač se mi v tomto roce nedostalo tolik volného času, který bych strávil na rybách, tak na těch několika výpravách, co jsem absolvoval, byl z mého pohledu úspěšný.

article img

Rozloučení s pískovnou

3. 1. 2019

Ahoj LKáčka, v říjnu jsem se byl pro letošní sezónu rozloučit s oblíbenou pískovnou. Strávil jsem zde pár dní. Krmil jsem mým oblíbeným Spice Shrimpem, jak v peletách, tak v koulích. Krmné místo jsem prochytával buď samotným Nutrickem nebo v různých kombinacích s jinými příchutěmi.

article img

Super tábor Tovačov 2018

3. 1. 2019

Zdravím LKáčka Jak tak brouzdám po internetu a hledám různé revíry a tábory, tak jsem nakonec na jeden narazil. A zrovna na hodně dobré vodě. Pojedu na Tovačov, konkrétně na jezero Annín. Stačilo si zabalit pár, no dost věcí a vyrazit. V sobotu jsme dorazili, ubytovali se ve stanech a vedoucí nám mezitím odvezli vybavení k vodě.

article img

Drsná lekce – Čerťáky Junior Cup

17. 12. 2018

Zdravím LKáčka, mým snem je závodit a soupeřit s druhými rybáři. Samozřejmě, že pojedu i na normální výpravu, ale ten závod má takový větší adrenalin a soutěživost, úplně jinou chuť. No, jsem už takový.

article img

Magická Sahara

10. 12. 2018

Mé výpravě na Saharu nejdříve předcházela tříhodinová cesta se zastávkou na prodejně v Přelouči. Prostě a jednoduše, šel jsem si pro rady a informace. Po sdělení, že jedu na VO, se všichni na prodejně ozvali „házej na bagr“. Tuto informaci jsem bral jako klíčovou. Po příjezdu na Saharu a přepravě věcí na ostrov jsem se mohl konečně v klidu podívat na vodu a na ten bagr, jehož okolí byl můj cíl.

article img

Výpravy na zapomenutou pískovnu

2. 12. 2018

Zdravím Lkáčka, jak už to bývá zvykem, jednou za rok se společně s přáteli vypravíme na jednu zapomenutou pískovnu blízko mého domova. Na této pískovně není skoro žádný rybářský tlak. Na výpravu se těším celý rok, nejde zde jen o ryby, ale také o to, že se vidíme s přáteli. Jelikož mám pískovnu kousek od domu, mám možnost si místo předkrmit.

article img

Zapomenuté vody II.

29. 11. 2018

Po předchozí návštěvě této menší vody jsme sice moc ryb nenachytali, ale za to byly velké. Jak to tak už bývá, ty největší ryby výpravy se nám zdolat nepodařilo. Vrátili jsme se tedy pro odvetu.

article img

Hurá na jesetery - Kubšovka

26. 11. 2018

Podzim v plném proudu. Záběrů od kaprů pomalu ubývá, stejně tak i dobrá nálada s teplým počasím. Blíží se zima a další sezóna pryč. Letošní sezóna byla celkem úspěšná, ale zážitků není nikdy dosti.

article img

Vyplatí se vyčkat

26. 11. 2018

Ahoj všem, v půlce října jsem navštívil, již po několikáté tento rok, moji oblíbenou pískovnu. Po příjezdu proběhla klasická příprava - příprava krmení, vytipování lovných míst, následné zakrmení a pak už jen čekání na záběr.

Článků celkem: 3194