article img

Morava - Den sedmý

8. 10. 2017

Byl jsem ve svém světě a spacáku jsem si moc neužil. Čekal jsem záběry od lepších ryb, ale do čtvrté ranní jsem podebíral kapry max. do 12 kg. Bylo evidentní, že ryby čekaly další hostinu, ale ta se nekonala. Jediné sousto na dně byla má nástraha, a proto jsem měl záběry takřka po půl hodině. Nad ránem jsem uvažoval, jestli výpravu už nezakončím, abych se trochu vyspal na cestu. Začalo hustě pršet a tělo začalo vykazovat nedostatek spánku. Byla mi zima a představa teplého spacáku byla velmi lákavá. Ale zalést do něj by byla veliká chyba. Totiž po čtvrté hodině ranní, jsem se prochytal k rybě, která se od záseku chovala úplně jinak.

article img

Itálie

18. 10. 2018

Dorazily k nám fotky od kolegů z Itálie, kterým se velmi dařilo, konec konců posuďte sami...

article img

Zapomenuté vody I.

17. 10. 2018

Starý zatopený lom, to byla naše další výprava. Díky horšímu přístupu a žádné příjezdové cestě je tato voda pod malým nátlakem rybářů. Po zmapování vody jsme zjistili, že je zde hustý vodní porost a pořádná hloubka, jen u protějšího břehu jsme našli kousek místa bez trávy a s hloubkou kolem 1 metru.

article img

Malý ostrov

15. 10. 2018

Dobrý den, v příloze zasílám fotky z týdenní výpravy na konci září. Poprvé jsem lovil na malém ostrově a výsledek 15 kaprů, z toho 10 kaprů nad 15 kg.

article img

Chvíli u vody

14. 10. 2018

S bráchou jsme potřebovali probrat nějaké organizační plány na výpravu do Francie. Naše rozhodnutí tedy bylo, že se sejdeme u vody. S sebou jsme si zabalili Nutric Acid a Sea Food.

article img

Jedna z nejkrásnějších ryb!

12. 10. 2018

Ahoj, zdravím všechny rybáře. Po delší odmlce se Vám opět budu snažit popsat příběh, který předcházel ulovení zatím jedné z nejkrásnějších ryb v životě mého kamaráda a parťáka na ryby Honzy Hajtmana.

article img

Seč

11. 10. 2018

Ahoj LK-čka, posílám Vám krátkou zprávu ze Sečské přehrady. Podařilo se mi chytit pár kapříků a jejich fotky vám teď posílám. Jako krmení se mi letos nejvíce osvědčil Ananas a jako vždy topka LK -  Nutric Acid.

article img

Nechranice

9. 10. 2018

Nechranice, voda o rozloze 13,38 km2. Pro mnohé rybáře výzva, pro jiné ztráta času. Důležité je vědět, co je před vámi. Já si na svou krátkodobou vycházku vybral místo s písčitým a pozvolným dnem.

article img

Odpolední kapřík

8. 10. 2018

Dne 27.4. jsme s mamkou a taťkou vyrazily na Jezero za valem, kde jsem první den chytl pět menších kapříků. Druhý den jsem ráno zakrmil a do dvou hodin jsem nic nechytl, ale ve dvě hodiny se rozezněl hlásič, tak jsem běžel k prutu a zaseknul jsem, ale ryba byla ve vázce, tak jsem sednul na loď a po pěti minutách se mi rybu povedlo vykotvičkovat.

article img

Lom Radnice

5. 10. 2018

Ahoj, právě jsem se vrátil z 3-denní výpravy, kde nám vůbec nepřálo počasí. Prudký pokles teploty a nakonec to završila ještě vichřice s přívalovým deštěm. Tentokrát výprava byla směřována na Lom Radnice. Je to hluboké jezero s hloubkou od 10 do 25m.

Článků celkem: 3157