Top kategorie Rod Hutchinson

Zobrazit všechny produkty

doporučujeme

Zobrazit všechny doporučené

Novinky z časopisu

article img

THREE RIGS

14. 8. 2017

S existencí tolika montáží to vypadá, jako by mnoho rybářů nadšeně zkoušelo a přicházelo s novými překvapeními, a montáže umí doslova zázraky, div že nezvoní...

article img

AMUR

18. 7. 2017

Jak správně na amury? S touto a plno dalšími otázkami se od vás potýkám stále častěji. Rozhodl jsem se tedy připravit speciální produkty z našeho portfolia právě pro lov těchto východoasijských torpéd. Amur je velký strávník a bojovník a tyto aspekty je třeba našemu lovu přizpůsobit!

article img

Říční lov v tropických teplotách

18. 7. 2017

Venku panovaly vysoké teploty a i přesto jsem se vydal na břeh oblíbené řeky. Místo jsem si vybral ve stínu, který tvořily větve stromu. Ve stínu vytvořené převyslími listnatými větvemi jsem  mohl vymyslet jak přimět kapry k záběru.

article img

S Compotom dva krát na výbornú

10. 7. 2017

Compot NHDC predstavuje sladkú guličku, ktorá je z pohľadu zloženia vyrobená bez použitia akýchkoľvek rybacích múčok. Zároveň však predstavuje dostatočne kvalitnú zmes, ktorú kapry s dôverou prijímajú aj dlhšie časové obdobie. Žiadna navoňaná múčna zmes, ale nutrične vyvážený, atraktívny, ovocný boilies.

article img

MP GAME 2017 - ZAJEČÍ

6. 7. 2017

MP GAME 2017 - Zaječí - Právě začíná závod kde náš tým LK BAITS bude usilovat o co nejlepší umístění, o celém průběhu vás budeme informovat zde na našich stránkách www.lkbaits.cz! Přejeme Vám příjemné sledování. SLEDUJ ON-LINE 

article img

„Pískovna vydala jeden ze svých klenotů“

6. 7. 2017

Po dvou dnech jsem se vrátil opět na pískovnu jen na krátkou vycházku přes noc. Na místo jsem se dostal kolem čtvrté v úterý odpoledne. Strategie lovu byla dopředu jasná. Nic jsem nevymýšlel a oba pruty jsem nahodil do maximální vzdálenosti.

LK baits video

Další videa LK Baits

Boilies LK Baits - Lukáš Krása

LK Baits - Lukáš Krása je ryze česká firma, která se za pár let svého působení stala lídrem evropského trhu v oblasti vývoje, výroby a distribuce boilies a dalších rybářských návnad a nástrah pod značkou LK Baits. Specializujeme se především na kaprařinu, plavanou a feeder.

Na boilies z řady TopRestart, ReStart, Euro Economic se během pár let podařilo ulovit neuvěřitelné množství velkých kaprů. Boilie je okamžitě i dlouhodobě účinné.

signature