LK BAITS Team věrnostní sleva 5 % až 15 % na každý nákup
Získat slevu

Mrtvá rybička, která plave: TOP nástraha na candáty pro lov na položenou

Lov candátů na rybičku patří k těm nejúspěšnějším rybolovným metodám. Rybář při tomto rybaření totiž chytá na přirozenou nástrahu, kterou zmínění dravci moc dobře znají. Takže na ni spolehlivě berou.

Taky to tak milujete? Sedíte na břehu a pod pruty svítí slabé světlo, aby šlo vidět alespoň siluety nahozených udic. Na nočním nebi svítí krásný měsíc, který se leskne dokonce i na hladině oblíbeného revíru. Tohle je nefalšovaný podzimní večer, který má jedinečnou atmosféru.

A najednou se rozjede „pěnka“. Ta si to krásně sviští po klidné hladině! Není na co čekat! Při záseku jde hned cítit, že tohle bude krásný dravec. A taky že jo! Po rozsvícení čelovky v kuželu světla začnou svítit dvě oči. Candát! Sebral mrtvou rybičku…

 

Vznášivé mrtvé rybičky na dravce

Tohle je hit letošní sezóny. Jde o mrtvé rybičky, které jsou navíc naložené v hodně páchnoucím dipu. Takže nástraha nejenže se ve vodě vznáší nebo rovnou plave, ale zároveň také vydává pro candáty atraktivní pach. Mrtvé rybičky najdete na e-shopu LK Baits.

Blok souvisejících produktů

Tyto mrtvé rybičky jsou sušené. K čemu je to dobré? Díky tomu tato rybička nemá v sobě přebytečnou tekutinu, kvůli které by se nástraha zkazila. Zároveň vysušení rybičky výrazně napomáhá k lepším vlastnostem ve vodě. Jde především o to, že tato nástraha se ve vodním prostředí vznáší nebo rovnou plave.

A to je velké plus! Díky této vlastnosti tak mrtvá rybička nezapadne do nánosů na dně. Právě nánosy na dně mohou při podzimním lovu candátů celý rybolov komplikovat. Proč? Protože mrtvá rybička se může v odumřelé vegetaci nebo spadaném listí ztratit. Tato mrtvá rybička, která je vysušená, ale do nánosů nezapadne!

Mrtvá rybička obalena v krvavém Predator Boosteru

Ještě něco: to, že mrtvá rybička plave, je také důležité pro úspěšnější záběry. Díky tomu, že sousto nebude ležet na dně, ale krásně se vznáší, tak se candátům mnohem lépe nabírá do tlamy. Takže je dobré ihned po záběru zaseknout, protože dravec nemá při nabírání kořisti „žádnou práci“.

 

Rybičky silně páchnou díky boosteru

Zásadní předností mrtvých rybiček LK Baits je to, že jsou naložené v extra páchnoucím boosteru. Díky tomu tak tyto rybičky vydávají velmi silný zápach i ve studené vodě. A to je zásadní! Candáti se totiž při hledání kořisti řídí i čichem. Takže díky tomuto zápachu je vyšší pravděpodobnost, že nástrahu rychleji najdou.

Tyto mrtvé rybičky na candáty se dodávají ve dvou velikostech. Rybáři si mohou vybrat mrtvé rybičky XL, které mají velikost od 6 do 10 centimetrů. Druhý typ rybiček má velikost M, takže měří od nějakých 5 čísel až do 8 centimetrů.

Jelikož jde o malé rybičky, důrazně doporučujeme používat pouze jednoháčky, které jdou snadno vytáhnout z tlamy. A znova: sekejte ihned po záběru! Nenechávejte candáty vůbec zažrat…

Mrtvé rybičky LK Baits se hodí jak při chytání na klasickou položenou, ovšem absolutním hitem se staly u rybářů, kteří chytají candáty na feeder. Rybičky mají ideální velikost pro takové chytání dravců na jemné špičky. Tohle funguje!

Chcete si zachytat krásné podzimní candáty? Pak se rozhodně podívejte na mrtvé rybičky LK Baits, které mají skvělé vlastnosti. Rybičky se ve vodě atraktivně „chovají“, zároveň vydávají koncentrovaný zápach, který dravce láká k záběru. Mrtvé rybičky najdete na e-shopu LK Baits.

Blok souvisejících produktů

LK BAITS prodejna

LK Baits - Lukáš Krása nabízí rybářské potřeby od významných výrobců rybářského vybavení. V nabídce najdete rybářské pruty, rybářské navijáky, boilie, rybářské čluny, oblečení pro rybáře, lehátka, křesla a další potřeby pro rybaření. Chceme, aby naše nabídka uspokojila svým rozsahem všechny rybářské nadšence, kteří propadli kouzlu s názvem "RYBAŘINA". Věříme, že dobré ceny a široká nabídka Vám umožní spokojený nákup v našem rybářském eshopu. Naší snahou je vybírat pro Vás především kvalitu, která Vám umožní si Vaše rybářské výpravy prožít s opravdovým zážitkem.

Kontakt

Lukáš Krása - LK Baits
Pardubická 1734
535 01 Přelouč
E-mail:

Otevírací doba v létě (duben-říjen)

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 15:00

Otevírací doba v zimě

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 12:00