LK BAITS Team věrnostní sleva 5 % až 15 % na každý nákup
Získat slevu

Míra Kratěna na Sahaře

Ještě když bylo opravdové teplo, vyrazil jsem na pískovnu Saharu. Po velice úspěšném lovu na svazových vodách jsem byl zvědav, jak budou kapři spolupracovat zde. Popravdě udělat na této vodě více záběrů není nic jednoduchého...

Tentokrát jsem opravdové braní prošvihl doslova o pár hodin a tak to byl opět boj!!! Kapry jsem nakonec chytl opět jen na malé pop up, což mě zde zachránilo už mnohokrát. Měl jsem radost za každou jízdu. Vždy se zde těším, jaký kapří klenot vykoukne z vody. No a velikost? Pro mě jako rybáře, který se před dvaceti lety radoval z každé desetikilové ryby, to bylo až až… 😉.

Autor: Jaromír Kratěna

LK BAITS prodejna

LK Baits - Lukáš Krása nabízí rybářské potřeby od významných výrobců rybářského vybavení. V nabídce najdete rybářské pruty, rybářské navijáky, boilie, rybářské čluny, oblečení pro rybáře, lehátka, křesla a další potřeby pro rybaření. Chceme, aby naše nabídka uspokojila svým rozsahem všechny rybářské nadšence, kteří propadli kouzlu s názvem "RYBAŘINA". Věříme, že dobré ceny a široká nabídka Vám umožní spokojený nákup v našem rybářském eshopu. Naší snahou je vybírat pro Vás především kvalitu, která Vám umožní si Vaše rybářské výpravy prožít s opravdovým zážitkem.

Kontakt

Lukáš Krása - LK Baits
Pardubická 1734
535 01 Přelouč
E-mail:

Otevírací doba v zimě

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 12:00

Otevírací doba v létě (duben-říjen)

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 15:00