LK BAITS Team věrnostní sleva 5 % až 15 % na každý nákup
Získat slevu

NUTRIGO PREDATOR

Vážení zákazníci, rybáři a rybářky.

Přinášíme Vám něco velkého, výjimečného a pevně věříme, že to bude další bomba!

Nutrigo projekt se rozvíjí, a to hlavně díky Vám. Smysl tekutiny uvnitř nástrahy vzbudil zájem nejen v naší zemi, ale také v zahraničí. Tentokrát přišel požadavek ze Španělska a Itálie, jestli jsme schopni vyvinout NUTRIGO ve velkých průměrech s maximální dávkou tekutých jater převážně na sumce a jesetery.

Roztočil se tak pro nás známý koloběh vývoje, technologických úprav a testování. Celkem rychle jsme se dostali k finálnímu výrobku, protože základ vnitřní náplně byl vyřešen. Co jiného bychom měli pro lov dravců použít než léty ověřený a velmi oblíbený PREDATOR, který rybáři nanáší na umělé i živé nástrahy? Tentokrát jsme touto smradlavou tekutinou s přídavkem dalších ingrediencí, jako jsou tresčí olej, tekutá játra, krevní výtažek a další, naplnili masový granát. Úžasné!

Vážení rybáři, dostává se Vám do rukou nástraha, která má neskutečné možnosti pro lov kapitálních ryb. Na rybářském trhu neexistuje nástraha, která by do vody vnesla tolik přirozeného signálu a lákala ryby na takovou vzdálenost. A pozor! Nechceme předcházet, ale máme takové tušení, že pro kapraře, kteří jdou po těch největších, to bude také trefa do černého. Zkrátka NUTRIGO PREDÁTOR otevírá úplně jiné možnosti a přinejmenším je to druh nástrahy, s kterou se naše ryby ještě nesetkaly, a proto stojí za vyzkoušení.

Blok souvisejících produktů

Sortiment PREDATOR. V pytlíku 45mm, v kelímku 30mm a známá tekutina k zakapání…

 


30 mm nástrahy NUTRIGO PREDATOR

 


Kombinace dvou mega nástraha 45 a 30 mm. Proč ne!

 

45 mm, 45 g a 15 ml esence PREDATOR. Nástraha, která nemá obdoby!

 

Dokonalý sendvič na SUMCE. NUTRIGO PREDATOR-ROUSNICE-PLOVOUCÍ PELETA

 


Tip na SUMCE. Nadnesený do vody uvolňující se PREDÁTOR, rousnice a nadopovaná plovoucí peleta! Tohle sumci ještě neviděli!

 


Kombinace návazců a nástrah pro lov trofejních kaprů, sumců, jeseterů…

 

V 45 mm nástraze je 15 ml tekutiny. Nástrahu klasicky navlečte na vlas a zafixujte peletovou zarážkou. Nástrahu můžete na několika místech provrtat/propíchnout. Čím větší otvory/více otvorů v nástraze uděláte, tím rychleji se bude aroma pod vodou šířit.


Autor: Tým LK Baits

LK BAITS prodejna

LK Baits - Lukáš Krása nabízí rybářské potřeby od významných výrobců rybářského vybavení. V nabídce najdete rybářské pruty, rybářské navijáky, boilie, rybářské čluny, oblečení pro rybáře, lehátka, křesla a další potřeby pro rybaření. Chceme, aby naše nabídka uspokojila svým rozsahem všechny rybářské nadšence, kteří propadli kouzlu s názvem "RYBAŘINA". Věříme, že dobré ceny a široká nabídka Vám umožní spokojený nákup v našem rybářském eshopu. Naší snahou je vybírat pro Vás především kvalitu, která Vám umožní si Vaše rybářské výpravy prožít s opravdovým zážitkem.

Kontakt

Lukáš Krása - LK Baits
Pardubická 1734
535 01 Přelouč
E-mail:

Otevírací doba v létě (duben-říjen)

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 15:00

Otevírací doba v zimě

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 12:00