LK BAITS Team věrnostní sleva 5 % až 15 % na každý nákup
Získat slevu

NUTRIGO je cesta...

Vážení kamarádi, zákazníci, rybáři.

V první řadě Vám chci poděkovat za to, jak jste přijali Nutrigo, a také za spolupráci. Bez Vašich připomínek, nápadů a zpětné vazby by se projekt NUTRIGO nemohl rozvíjet. Na NUTRIGO chytá čím dál více rybářů, a to nejen v naší zemi. Se zvyšujícím zájmem přichází také více a více dotazů. Ty nejčastější otázky jsem shrnul a snažil se níže odpovědět (také formou videa). Snad Vám některé mé odpovědi pomohou při cestě za vysněnými úlovky.

 

S NUTRIGO jste přišli v roce 2020, jaký je rozdíl mezi NUTRIGO 2020 a současnou novinkou NUTRIGO EXTRA 2021?
Když jsme přišli s projektem NUTRIGO na veřejnost, vůbec jsme nevěděli, jak rybáři zareagují a jestli nový druh nástrahy přijmou.  Byli jsme si jistí, že jsme za dlouhá léta vývoje udělali maximum. Rybáři NUTRIGO přijali neuvěřitelně a my vyhráli několik ocenění rybářského trhu v zahraničí, ale také absolutního vítěze GRAND PRIX na For Fishing. Od této chvíle jsme v tom už nebyli sami, ale s tisíci rybáři, kteří hodnotili NUTRIGO. Celý rok 2020 jsme pozorně naslouchali veřejnosti a pracovali dál na požadavcích rybářů. Vznikalo tak nové NUTRIGO EXTRA, které má oproti prvotní verzi mnohonásobně tvrdší kostru, aby vydrželo ve vodě minimálně 24 hodin a také několikanásobně více aromatu uvnitř nástrahy. NUTRIGO EXTRA jsme také začali vyrábět ve více průměrech – 20, 24 a 30 mm. Na FB stránkách jsme také založili anketu, jaké příchutě by si rybáři přáli a v tom jsme maximálně vyhověli. NUTRIGO EXTRA je tak v oblíbených příchutích jako je Lesní Jahoda, Spice Shrimp nebo Compot NHDC!

Během jednoho roku jsme ušli kus cesty. Extra dávka tekutiny, pevná kostra  a aktivní povrch z přírodních ingrediencí.

 

Je potřeba NUTRIGO EXTRA před náhozem nějak vylepšit? Například pastou, boosterem?

Rybáři velmi rádi experimentují a kombinují, ale NUTRIGO EXTRA jsme vyvíjeli tak, abychom přišli na trh s komplexní a multifunkční nástrahou, která nepotřebuje žádné vylepšení. NUTRIGO EXTRA je v podstatě 3v1. Nástraha obsahuje aktivní lákavou vrstvu, pevnou kostru pro delší nastražení a šťavnaté aroma, které můžete úpravou podle Vaší potřeby z nástrahy vypouštět rychleji nebo pozvolna. Z těchto důvodů není zapotřebí NUTRIGO EXTRA upravovat.

NUTRIGO EXTRA nabízí  léty osvědčené příchutě, ale také novinky, které překvapily. Vyzkoušejte PLANKTON.

 

Jak NUTRIGO správně použít? Kolikrát je zapotřebí kostru propíchnout?

NUTRIGO EXTRA je opravdu multifunkční nástraha, která nabízí četné možnosti. Nastražením nástrahy na vlas NUTRIGO EXTRA aktivujete a takovéto nastražení bez další úpravy je vhodné pro dlouhodobější použití. Aroma v závislosti na teplotě vody a druhu příchutě uniká do vodního prostoru postupně až 24 hodin! Dále platí pravidlo, že čím více vpichů do nástrahy uděláte, tím rychleji se bude aroma šířit vodním prostředím a tím bude atraktivnější. V zimním období doporučujeme nástrahu propíchnout minimálně dvakrát. Nástraha se propichuje klasickou boilie jehlou nebo tenkými vrtáčky. Setkali jsme se ale také s rybáři, kteří používají silnější vrtáčky např. při rybářských závodech, kde je potřeba velmi atraktivní nástraha.

Vrtáčkem nebo jehlou si můžete volit atraktivitu i trvanlivost nástrahy!

 

Jak velký je rozdíl mezi NUTRIGO a klasickým boilies. Je možné, že NUTRIGO se může stát nástrahou/návnadou budoucnosti? Co je úspěšnější?

Projekt NUTRIGO vnímáme jako něco velmi výjimečného a vidíme v NUTRIGO velký smysl. I když jsme ušli velký kus cesty, stále si uvědomujeme, že jsme vlastně pořád na začátku. Kukuřice nebo boilies jsou nástrahy/návnady, na které se pochytalo neuvěřitelné množství ryb a stále se na ně chytat bude. NUTRIGO je jinou nástrahou. Pravdou je, že je relativně nedávno doba, kdy jsem poprvé držel v ruce boilies a říkal jsem si na co to vlastně je. Vůbec by mě nenapadlo, že boilies bude součástí mé práce. Nyní je tu NUTRIGO, nástraha, která by logicky měla být úspěšnější. Naše zkušenosti nám to potvrzují, ale to zdaleka nic neznamená. O všem rozhodnou rybáři a ryby. Naší prací je naslouchat, mít otevřené oči a stále se vzdělávat. Jedině tak můžeme rozvinout naše dítě NUTRIGO.

Někteří rybáři provrtávají NUTRIGO různě silnými vrtáčky. Pohled v řezu.

 

Jaké novinky nás ještě tento rok čekají?

V současné době spouštíme na trh další příchuť NUTRIGO CHEESE. Jedná se o pořádnou sýrovou nakládačku se smetanovým nádechem. Tyto nástrahy už nějaký čas posíláme rybářům jako vzorek a jsme velmi nadšeni, že se potvrdilo naše očekávání. NUTRIGO CHEESE stojí opravdu za vyzkoušení! O něco později přijde další bomba. Predátor! Gigantická nástraha s průměrem 45 mm a pořádnou dávkou nechutně smradlavé esence, kterou znají především rybáři zaměřující se na dravé ryby. Primárně byla tato nástraha vyvíjena pro lov sumců, ale jsem si jist, že to bude úspěšnou nástrahou také pro kapraře, kteří si rádi počkají na lepší rybu. Ideální letní nástraha!

Sýrová nakládačka se smetanovým nádechem.

Pokud  míříte na největší ryby v revíru, pak je tu nástraha, která nemá obdoby! NUTRIGO PREDÁTOR!         PREDÁTOR s lákavým povrchem, ale co se nachází uvnitř je fakt síla...

 

Jaké jsou dlohodobé plány a co si rybáři dále přejí v projektu NUTRIGO? Na co se můžeme těšit příští rok? Čeká nás nějaké vylepšení?

NUTRIGO EXTRA si opravdu sedlo a rybáři jsou s těmito nástrahami maximálně spokojení, a proto nemáme důvod nic měnit. Jsme si jisti, že NUTRIGO EXTRA tu s námi bude sakra dlouho. Otázka dalšího vývoje je trochu komplikovaná, protože zájem o NUTRIGO EXTRA je tak veliký, že nezbývá tolik času na vývoj. Rybáři si nejvíce přejí vyvinout NUTRIGO v plovoucí verzi. Vývoj je velmi složitý a popravdě nejde úplně podle našich představ, ale nevzdáváme se. Rybáři si uvědomují sílu tekutiny uvnitř nástrahy a stále se dotazují na krmné NUTRIGO za přijatelnou cenu, které by bylo jednoznačně „revolucí“ a skvělým doplňkem pro NUTRIGO EXTRA. Bohužel zde právě narážíme na složitost výroby a výrobní náklady, které jsou velmi vysoké. Každopádně nepřestaneme hledat východisko, protože NUTRIGO je cesta…Děkujeme!

Jedenkrát provrtané MANGO. Kapr, který neodolal sýrové nakládačce! NUTRIGO EXTRA CHEESE!
Blok souvisejících produktů 

Autor: Lukáš Krása

LK BAITS prodejna

LK Baits - Lukáš Krása nabízí rybářské potřeby od významných výrobců rybářského vybavení. V nabídce najdete rybářské pruty, rybářské navijáky, boilie, rybářské čluny, oblečení pro rybáře, lehátka, křesla a další potřeby pro rybaření. Chceme, aby naše nabídka uspokojila svým rozsahem všechny rybářské nadšence, kteří propadli kouzlu s názvem "RYBAŘINA". Věříme, že dobré ceny a široká nabídka Vám umožní spokojený nákup v našem rybářském eshopu. Naší snahou je vybírat pro Vás především kvalitu, která Vám umožní si Vaše rybářské výpravy prožít s opravdovým zážitkem.

Kontakt

Lukáš Krása - LK Baits
Pardubická 1734
535 01 Přelouč
E-mail:

Otevírací doba v létě (duben-říjen)

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 15:00

Otevírací doba v zimě

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 12:00