LK BAITS Team věrnostní sleva 5 % až 15 % na každý nákup
Získat slevu

Nástraha na kapry pro fajnšmekry: NUTRIGO s legendární anglickou esencí

Rybáři při lovu kaprů vymýšlí nejrůznější tipy a triky, s pomocí kterých se snaží přelstít ty největší kapry. Jedním z hlavních faktorů je pak nástraha. Co vyzkoušet NUTRIGO s legendární esencí?

Určitě jste se s tím taky setkali: na některých vodách je rybářský tlak pořádně „cítit“, takže ryby jsou opatrnější. V takové chvíli rybář musí udělat něco jinak. Třeba zkusit netradiční, ale funkční, návazec na kapry. Anebo neokoukanou nástrahu. Právě tou je NUTRIGO s legendární anglickou příchutí.

 

NUTRIGO s esencemi Rod Hutchinson

Mladší rybáři možná nebudou vědět, ale Rod Hutchinson je jedním z největších symbolů moderní kaprařiny. Starší rybáři si určitě moc dobře pamatují, jak hltali z tištěných časopisů jeho poznatky. A první esence, které se do Česka dostaly, byly totální bombou. NUTRIGO s legendární příchutí Rod Hutchinson najdete zde.

I když Mistr Rod Hutchinson není mezi námi, přesto značka, která nese jeho jméno, je pořád obrovským pojmem. A to zejména díky prvotřídním esencím, které mají naprosto neuvěřitelné vlastnosti. Díky tomu tak dokážou ve vodním prostředí vytvářet neodolatelné potravní signály, které lákají kapry k záběru.

 

A některé tyto esence od značky Rod Hutchinson jsou obsažené i ve vybraných nástrahách NUTRIGO. Díky tomu tak rybář může mít takovou nástrahu, která rozhodně není okoukaná, a která se skvěle hodí například při lovu na silně prochytávaných vodách (typicky na soukromých lokalitách).

To, že toto NUTRIGO s esencemi Rod Hutchinson je pro lov velkých a zkušených kaprů jako dělané, prozrazuje také jeho další vlastnost. Jedná se o to, že tato kulička s tekutinou uvnitř je nadnesená, díky čemuž mnohem přirozeněji reaguje na podvodní proudy. Tenhle „detail“ při lovu obrovských kaprů častokrát rozhoduje!

NUTRIGO s esencemi Rod Hutchinson si rybáři mohou obstarat ve dvou průměrech. Menší velikost má 20 mm, proto je vhodnější pro rychlejší chytání ryb. Větší velikost pak má 24 mm, tudíž je vhodnější pro déletrvající rybaření. Aby se tekutina z nástrahy lépe uvolňovala, můžete ji několikrát propíchnout jehlou na boilies.

 

K dostání v legendárních příchutích

Pokud se máme bavit z našeho pohledu o tom nejzajímavějším spojením NUTRIGO s esencemi Rod Hutchinson, pak musíme zmínit jasného favorita – NUTRIGO Mulberry Florentine. Právě tato dokonalá esence je mezi ostřílenými kapraři jednou z nejoblíbenějších. A to proto, že má unikátní vůni, která míchá sladko-ovocné aroma.

Navíc, tato nástraha pak je hodně zajímavá i díky netradičnímu zbarvení. Jemné fialová barva rozhodně není při lovu kaprů tolik používaná, takže i tento faktor může přinést záběr od životního kapra. Zejména pak v tu chvíli, pokud jezdíte na lokality s čistou vodou (typicky pískovny, štěrkovny).

Kromě výše zmíněné nástrahy NUTRIGO si ale rybáři mohou vybírat i z dalších provedení. Mezi česko-slovenskými kapraři je třeba extra populární NUTRIGO s esencí scopexu. Právě scopex patří k nesmazatelným součástem rybářské historie, ovšem moderní firmy od něj častokrát úplně ustoupily. Pokud tedy chce kaprař zkusit osvědčenou příchuť, pak není co řešit.

Dalšími příchutěmi je potom masový Monster Crab s jeho pronikavým odérem, který vysílá silné potravní signály do okolí. A poslední příchutí z této speciální řady NUTRIGO je příchuť oliheň/chobotnice, která má také pořádné grády.

Tato speciální řada NUTRIGO s anglickou esencí asi nikdy nebude masově používanou nástrahou. Jedná se spíše o „klenot pro fajnšmekry“, kteří ve světě kaprařiny hledají něco unikátního. To je NUTRIGO s esencemi Rod Hutchinson. Tuhle speciální nástrahu najdete zde:

Blok souvisejících produktů
Autor: Tým LK Baits

LK BAITS prodejna

LK Baits - Lukáš Krása nabízí rybářské potřeby od významných výrobců rybářského vybavení. V nabídce najdete rybářské pruty, rybářské navijáky, boilie, rybářské čluny, oblečení pro rybáře, lehátka, křesla a další potřeby pro rybaření. Chceme, aby naše nabídka uspokojila svým rozsahem všechny rybářské nadšence, kteří propadli kouzlu s názvem "RYBAŘINA". Věříme, že dobré ceny a široká nabídka Vám umožní spokojený nákup v našem rybářském eshopu. Naší snahou je vybírat pro Vás především kvalitu, která Vám umožní si Vaše rybářské výpravy prožít s opravdovým zážitkem.

Kontakt

Lukáš Krása - LK Baits
Pardubická 1734
535 01 Přelouč
E-mail:

Otevírací doba v létě (duben-říjen)

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 15:00

Otevírací doba v zimě

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 12:00