LK BAITS Team věrnostní sleva 5 % až 15 % na každý nákup
Získat slevu

Sahara 3/4

V pátek se počasí zlepšilo a během dne přišly jen dvě krátké přeháňky. Protože záběry nepřicházejí v průběhu celého dne, zkoušíme i lov ve sloupci. Bohužel také bez úspěchu.

První záběr dne přichází k večeru kolem sedmé hodiny. Hezky stavěný šupík 15+ kg. Eliška hodinu a půl na to zdolává lysce s váhou lehce přes 10 kg. Jen co kapra odfotíme a pustíme zpět do Sahary, rozjíždí se prut opět mně. V podběráku končí šupináč s váhou okolo 10 kg. Čeká nás poslední noc před odjezdem. Nahazujeme své montáže a naposled kobrujeme pár kuliček Peperinu a Sea Foodu na naše místa.

Jan Drož a Eliška Holubová

Autor: Jan Drož a Eliška Holubová

LK BAITS prodejna

LK Baits - Lukáš Krása nabízí rybářské potřeby od významných výrobců rybářského vybavení. V nabídce najdete rybářské pruty, rybářské navijáky, boilie, rybářské čluny, oblečení pro rybáře, lehátka, křesla a další potřeby pro rybaření. Chceme, aby naše nabídka uspokojila svým rozsahem všechny rybářské nadšence, kteří propadli kouzlu s názvem "RYBAŘINA". Věříme, že dobré ceny a široká nabídka Vám umožní spokojený nákup v našem rybářském eshopu. Naší snahou je vybírat pro Vás především kvalitu, která Vám umožní si Vaše rybářské výpravy prožít s opravdovým zážitkem.

Kontakt

Lukáš Krása - LK Baits
Pardubická 1734
535 01 Přelouč
E-mail:

Otevírací doba v létě (duben-říjen)

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 15:00

Otevírací doba v zimě

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 12:00