LK BAITS Team věrnostní sleva 5 % až 15 % na každý nákup
Získat slevu

Recept MVDE 1 (kapr, cejn)

Ahoj rybáři, rybářky, závodníci.

Povedlo se mi uspět v jednotlivcích, kdy jsem vyhrál zimní ligu a také v týmových závodech v rybolovné disciplíně Feeder. S veškerou skromností bych se rád podělil o recepturu. Mnoho závodníků a rybářů se mě ptá, jaké používám návnady a nástrahy, ale pravdou je, že nemám žádné extra fígle.

Už řadu let velmi rád používám produkty MVDE - Marcel Van Den Eynde, kterým maximálně důvěřuji a víceméně je s pravidelností v různých obměnách rád používám. Myslím, že každý milovník feederu zná vyhlášené Černé Turbo. V letošním roce firma MVDE spustila na trh také tento speciál určený přímo na feeder - Černé Turbo +! Tento druh návnad jsem si doslova zamiloval ať už při závodním rybolovu nebo ve volném čase. Turbo + velmi dobře funguje na řekách i stojatých vodách. 

Tip mixu, který funguje na cejny a kapry:
2 hodiny před samotným lovem namíchám suchou směs světlého Turba, tmavého Turba Plus Feeder a smíchám s hlínou. Podle potřeby přimíchávám vodu a tekutý posilovač Liquid Bream. S sebou k vodě si ještě beru posilovač Big Fish, který použiji při slabé aktivitě ryb přimícháním do směsi. Směs obohacuji dle libosti živou návnadou. Tato dávka v závislosti na intenzitě ryb Vám vydrží 1-2 hodiny rybolovu.

Receptura:
1 kg MVDE Feeder Turbo+
1 kg MVDE Feeder Turbo+ Black
2 dcl MVDE Liquid Booster Bream
1 kg MVDE River Clay Black

Posilovač Big Fish

Přeji hodně štěstí.
Jan Vacek

Blok souvisejících produktů
Autor: Jan Vacek

LK BAITS prodejna

LK Baits - Lukáš Krása nabízí rybářské potřeby od významných výrobců rybářského vybavení. V nabídce najdete rybářské pruty, rybářské navijáky, boilie, rybářské čluny, oblečení pro rybáře, lehátka, křesla a další potřeby pro rybaření. Chceme, aby naše nabídka uspokojila svým rozsahem všechny rybářské nadšence, kteří propadli kouzlu s názvem "RYBAŘINA". Věříme, že dobré ceny a široká nabídka Vám umožní spokojený nákup v našem rybářském eshopu. Naší snahou je vybírat pro Vás především kvalitu, která Vám umožní si Vaše rybářské výpravy prožít s opravdovým zážitkem.

Kontakt

Lukáš Krása - LK Baits
Pardubická 1734
535 01 Přelouč
E-mail:

Otevírací doba v zimě

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 12:00

Otevírací doba v létě (duben-říjen)

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 15:00