LK BAITS Team věrnostní sleva 5 % až 15 % na každý nákup
Získat slevu

Labské příhody

Během jara jsem se věnoval naši největší řece. Lov zde je plný očekávání, nadějí a někdy i úspěchů. K nim vede ale většinou velice trnitá cesta.

Letošní jaro tomu nebylo jinak. Vysoký průtok vody, rozmanité počasí a velká obsazenost dobrých míst mnohdy nesvědčily úspěšnému lovu. Kdo si však počká a udělá pár dobrých kroků, tak se úlovku většinou i dočká. I při této cestě mi pomáhaly produkty LK Baits. Tentokrát zejména legendární Sea Food!

Nyní lovíme především dravce, ale v plánu je i letní cestování po Francii, kde kaprařské pruty určitě chybět nebudou.

Míra Kratěna s Hankou

Autor: Jaromír Kratěna

LK BAITS prodejna

LK Baits - Lukáš Krása nabízí rybářské potřeby od významných výrobců rybářského vybavení. V nabídce najdete rybářské pruty, rybářské navijáky, boilie, rybářské čluny, oblečení pro rybáře, lehátka, křesla a další potřeby pro rybaření. Chceme, aby naše nabídka uspokojila svým rozsahem všechny rybářské nadšence, kteří propadli kouzlu s názvem "RYBAŘINA". Věříme, že dobré ceny a široká nabídka Vám umožní spokojený nákup v našem rybářském eshopu. Naší snahou je vybírat pro Vás především kvalitu, která Vám umožní si Vaše rybářské výpravy prožít s opravdovým zážitkem.

Kontakt

Lukáš Krása - LK Baits
Pardubická 1734
535 01 Přelouč
E-mail:

Otevírací doba v zimě

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 12:00

Otevírací doba v létě (duben-říjen)

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 15:00