LK BAITS Team věrnostní sleva 5 % až 15 % na každý nákup
Získat slevu

Petr Kolář na svazové pískovně

Zdravím všechny rybáře.

Na další dvoudenní výpravu jsem vyrazil na nedalekou pískovnu, kde chytám za jakéhokoliv počasí. V pátek, jak jsem přijel ze školy, tak jsem si sbalil věci a vyrazil k vodě. Když jsem přijel na místo, kde budu chytat, tak jsem si říkal, že budu rád za každý záběr. Rozbalil jsem věci a na začátek jsem nakrmil 2 kg Corn pelet s partiklem.

Na sobotu hlásili 85% srážky, ale bylo to úplně jinak. Ráno spadlo pár kapek, začalo být dusno a svítilo slunce. V sobotu dopoledne byla nulová aktivita ryb. Odpoledne přichází první záběr, a to na jednu 20 mm kuličku PALERMO ROBIN RED. Ryba byla úspěšně zdolána. Ani ne za 15 minut po nahození přichází druhý záběr. Po dvou záběrech vezmu kobru a spodový prut a dokrmím. Najednou nestíhám dokrmovat, fotit se, zdolávat ryby. Okolo 19. hodiny přichází nečekaná ryba – amur. Poté se začalo stmívat a konečně si taky můžu vše přichystat na noc.

V neděli ráno jsem vstal a dal na oba pruty NUTRIGO Duo-Xtra Nutric Acid/Pineapple + POP-UP CUC MANGO. Ryby spolupracovaly na výbornou! A čas se krátí a krátí. Postupně jsem se začal balit, a najednou přišel poslední záběr, a to od amura.

Tahle výprava byla nad moje očekávání.

Za tým LK Baits
Petr Kolář

Blok souvisejících produktů
Autor: Petr Kolář

LK BAITS prodejna

LK Baits - Lukáš Krása nabízí rybářské potřeby od významných výrobců rybářského vybavení. V nabídce najdete rybářské pruty, rybářské navijáky, boilie, rybářské čluny, oblečení pro rybáře, lehátka, křesla a další potřeby pro rybaření. Chceme, aby naše nabídka uspokojila svým rozsahem všechny rybářské nadšence, kteří propadli kouzlu s názvem "RYBAŘINA". Věříme, že dobré ceny a široká nabídka Vám umožní spokojený nákup v našem rybářském eshopu. Naší snahou je vybírat pro Vás především kvalitu, která Vám umožní si Vaše rybářské výpravy prožít s opravdovým zážitkem.

Kontakt

Lukáš Krása - LK Baits
Pardubická 1734
535 01 Přelouč
E-mail:

Otevírací doba v létě (duben-říjen)

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 15:00

Otevírací doba v zimě

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 12:00