LK BAITS Team věrnostní sleva 5 % až 15 % na každý nákup
Získat slevu

Martin Vavřina na Labi

Byl pátek ráno a na prodejně rybářských potřeb v Přelouči je vždy pátek pracovně kritický. Rybáři vyráží k vodě, někteří už ráno, aby si „sedli“, a někteří jedou na poslední chvíli po práci. Každopádně pro nás je to šrumec, který nebere konce. V tom celém shonu člověk nestihne myslet ani na svou výpravu, kam vlastně pojede on sám.

I když zavíráme oficiálně v pět odpoledne, ten den nás opustil poslední zákazník o půl osmé. Přemýšlel jsem, jestli má cenu vůbec někam vyrazit nebo ne. Když jsem přijel ke své oblíbené pískovně, už prvním pohledem jsem zjistil, že dnes měli asi všichni stejný plán. Pískovna byla doslova k prasknutí. Proto jsem se vydal obhlédnout řeku, kde jsem našel celkem pěkná místa. Už se stmívalo, a tak jsem na pár hodin zhoupnul prut pod břeh. Ten den si na prodejně většina rybářů brala Record Corn, který jim v pylové sezóně hodně šlapal. Popravdě jsem tento druh nástrahy nikdy nezkusil, protože jsem neměl ani důvod. Mojí stálicí je prostě Nutric Acid, Compot NHDC a Peperin. Od té doby, co jsem vyzkoušel tyto druhy, neměl jsem potřebu nic měnit. Ale tento večer jsem si vzal i již zmíněný Record Corn a dal mu šanci na jednom z prutů. PVA punčoška s peletkami a plováčkem vypadala opravdu k sežrání. Na druhý prut jsem nastražil Duo X-Tra Nutric Acid/Pineapple. Také velmi oblíbená kombinace mezi zákazníky. Bohužel jsem do půlnoci záběr neudělal, a tak jsem si místo trochu prohodil 12 mm peletami a pár kuličkami a šel si odpočinout. Ráno jsem zase potichounku zhoupnul prut pod břeh a za necelou hodinu jsem měl první kontakt na Nutric Acid/Pineapple. Nádherný lysec! Celý natěšený jsem očekával další záběry. Ale další ryba mi přišla až v neděli v podvečer a byl z toho nádherný šupík, který si znovu zobnul Duo X-Tra Nutric Acid/Pineapple! Protože jsem měl být brzy z rána už zase v práci, přestěhoval jsem se na posledních pár hodin na Labe do Přelouče, abych to měl ráno snazší. V Přelouči Labe neznám, a tak jsem si sednul rovnou vedle mostu a tak trochu nahodil na náhodu. Odbíjely poslední minuty a já si říkal, že musím zdejší Labe více poznat, když se mi v tom ohnula špička a na jejím konci nádherná jikernačka odhadem kolem 10 kg. Byl to výborný start do pracovního týdne a už se zase moc těším k vodě!

Martin Vavřina

Autor: Martin Vavřina

LK BAITS prodejna

LK Baits - Lukáš Krása nabízí rybářské potřeby od významných výrobců rybářského vybavení. V nabídce najdete rybářské pruty, rybářské navijáky, boilie, rybářské čluny, oblečení pro rybáře, lehátka, křesla a další potřeby pro rybaření. Chceme, aby naše nabídka uspokojila svým rozsahem všechny rybářské nadšence, kteří propadli kouzlu s názvem "RYBAŘINA". Věříme, že dobré ceny a široká nabídka Vám umožní spokojený nákup v našem rybářském eshopu. Naší snahou je vybírat pro Vás především kvalitu, která Vám umožní si Vaše rybářské výpravy prožít s opravdovým zážitkem.

Kontakt

Lukáš Krása - LK Baits
Pardubická 1734
535 01 Přelouč
E-mail:

Otevírací doba v létě (duben-říjen)

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 15:00

Otevírací doba v zimě

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 12:00