LK BAITS Team věrnostní sleva 5 % až 15 % na každý nákup
Získat slevu

Návštěva Sahary

Zdravím LK team! 

Pár dnů zpátky jsem se vrátil ze čtyřdenní výpravy na klubovou vodu Sahara. Po vypsání povolenky na prodejně a rozhovoru s "Rybízem", který mi sdělil, že na Malém ostrově, kam jsem měl namířeno, to v posledních dnes opravdu jezdí, jsem byl ještě více plný očekávání.

Po přemístění na ostrov a rozbalení věcí jsem vyrazil konečně na vodu najít nějaké mě vyhovující a vhodné místo k lovu. Když jsem ho našel, vrátil jsem se na břeh, nachystal asi 2kg krmení, partikl, boilie a i pelety dohromady a vyjel svoje místo lehce rozkrmit. Taktika byla taková, že první zákrm jsem se rozhodl nijak nepřehánět a spíš počkat, jak bude ryba reagovat a spolupracovat. Prvních 24h jsem zkoušel chytat na plovoucí nástrahy, ale absolutně bez výsledku. Po "hluché" noci jsem první ráno brzy vstal a byl odhodlaný podřídit vše změně, která mi přinese jakoukoliv rybu. Připravil jsem nové montáže a plovoucí nástrahy jsem vyměnil za Duo Balanc boilie. Používal jsem kombinace Nutric/Ananas a Jahoda/Carp Secret. Balancky jsem kombinoval buď s různými plovkami na panáčka a nebo moje osvědčená zbraň 2x20mm, všechny tyto nástrahy jsem ještě obaloval v pastě a namáčel v dipu totožné příchutě. Kolem oběda jsem znovu střídmě rozkrmil svoje místo a nahodil do nich svoje montáže... do setmění byl naprostý klid a mě se hlavou, nebudu vám lhát, honily myšlenky, že snad pojedu domů bez ryby. S tmou to ale přišlo! Zvolit Duo Balanc boilie v různých kombinacích se ukázalo jako správný tah a moje výprava byla úspěšná, povedlo se mi do podběráku navést několik krásných ryb, včetně tmavého lysce, jikernačku s obrovským břichem nebo velmi dlouhého šupináče, který měl hrubě přes jeden metr a rafička váhy se zastavila na 18 kilogramech.

Sahara je skvělý revír a každou chvíli tam si užívám, jak jen to jde.

S pozdravem Tomáš Koudela

LK BAITS prodejna

LK Baits - Lukáš Krása nabízí rybářské potřeby od významných výrobců rybářského vybavení. V nabídce najdete rybářské pruty, rybářské navijáky, boilie, rybářské čluny, oblečení pro rybáře, lehátka, křesla a další potřeby pro rybaření. Chceme, aby naše nabídka uspokojila svým rozsahem všechny rybářské nadšence, kteří propadli kouzlu s názvem "RYBAŘINA". Věříme, že dobré ceny a široká nabídka Vám umožní spokojený nákup v našem rybářském eshopu. Naší snahou je vybírat pro Vás především kvalitu, která Vám umožní si Vaše rybářské výpravy prožít s opravdovým zážitkem.

Kontakt

Lukáš Krása - LK Baits
Pardubická 1734
535 01 Přelouč
E-mail:

Otevírací doba v zimě

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 12:00

Otevírací doba v létě (duben-říjen)

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 15:00