LK BAITS Team věrnostní sleva 5 % až 15 % na každý nákup
Získat slevu

Společné setkání po roce a půl

Dne 15.6. jsme se konečně po roce a půl opět setkali s Jiřím Halačkou. Bylo to dlouhé a nebudu lhát, i u vody jsou momenty, kdy byste byli rádi za společnost. Úraz s kolenem, který měl můj kamarád, bych nikomu nepřál, jelikož takovou rekonvalescenci, kterou musel podstoupit zrovna Jirka, byla hrozná, ale snad se blýská na lepší časy a budeme moci spolu opět plánovat společné vycházky k vodě. Naše první plány byly hned jasné, kam na svaz? Volba padla na pískovnu nedaleko od našeho bydliště, kde je dobrý přístup k vodě pro Jirku a mohl by se povést i nějaký hezčí úlovek kapra.

Poslední dobou se všichni pereme u vody s teplotami přes 30°C a ani tuto neděli (16.6.) tomu nebylo jinak. Od čtvrté ráno oba posíláme své montáže na předem vytipovaná místa a čekáme na první záběry. Bylo to dlouhé, ale přece jenom první záběr! Jirkovi se v 10:15 rozjíždí levý prut na jednu 18mm kuličku Spice Shrimpa a první naše společná vycházka dopadla v našich očích úspěšně – „Tak alespoň jeden kluk se na nás přišel podívat!“ – říkáme si, protože udělat v tom vedru záběr bylo těžké. Byl to jediný ulovený kapr za 8 hodin rybolovu, a tak se domlouváme, už aby byl konec června a sedli jsme si zase k vodě na předem objednanou lokalitu. Já se záběru nedočkal.

14 dní uteklo jako voda a oba najíždíme na soukromý revír Brloh na jihu Čech. Vodu jsme vybrali cíleně skrze přístup k vodě. Počasí, které hlásili na víkendové rybaření u vody, bylo hrozné! Zase vedra! No nic, nakrmit a čekat, co přinese noc. První záběr dostávám já kolem 23:30 na prut s jednou kuličkou 24mm Spice Shrimp. Po zdolání kapr odhadem kolem 9 kg je zpět ve svém živlu. Jirka není pozadu a v 1 ráno dostává padák! Krásný lysec kolem 10kg je před kamerou a po krátkém videu ho pouštíme také zpět. Během noci Jirka zdolává ještě jednoho menšího šupináče kolem 6 kg. V sobotu ráno za světla Jirka dostává brutální jízdu! Po zvednutí prutu mu ryba po chvíli spadla. Celý sobotní den je opět horko a ryby stávkují, říkáme si, poslední noc je před námi, tak snad se něco splete. Noc utekla jako voda, kdy jsme oba udělali 2 záběry, z toho Jirka oba proměnil, 13 a 10 kg na námi milovaný Spice Shrimp, a mně obě ryby spadly, tak to někdy je. Jsem moc rád, že už zase spolu můžeme jezdit k vodě a prožít tak nové zážitky společně!

Ať vám to jezdí!
S pozdravem Jan Lavička a Jiří Halačka

Autor: Jan Lavička

LK BAITS prodejna

LK Baits - Lukáš Krása nabízí rybářské potřeby od významných výrobců rybářského vybavení. V nabídce najdete rybářské pruty, rybářské navijáky, boilie, rybářské čluny, oblečení pro rybáře, lehátka, křesla a další potřeby pro rybaření. Chceme, aby naše nabídka uspokojila svým rozsahem všechny rybářské nadšence, kteří propadli kouzlu s názvem "RYBAŘINA". Věříme, že dobré ceny a široká nabídka Vám umožní spokojený nákup v našem rybářském eshopu. Naší snahou je vybírat pro Vás především kvalitu, která Vám umožní si Vaše rybářské výpravy prožít s opravdovým zážitkem.

Kontakt

Lukáš Krása - LK Baits
Pardubická 1734
535 01 Přelouč
E-mail:

Otevírací doba v létě (duben-říjen)

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 15:00

Otevírací doba v zimě

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 12:00