LK BAITS Team věrnostní sleva 5 % až 15 % na každý nákup
Získat slevu

Oblíbená řeka

Tropické teploty ustaly, a to byl ten pravý čas vyrazit zkusit štěstí na břeh oblíbené řeky. K vodě se dostávám opět v odpoledních hodinách a jako nástrahu volím plovoucí boilies Chilli Squid, které bylo úspěšné při minulých výpravách, proto nebylo proč měnit. Plovoucí boilies jsem ještě zvýraznil dipem Chilli Squid.

Na druhý prut nastražuji klasické boilies Chilli Squid. Po setmění se dočkávám prvního záběru od menšího kapříka, kterého pouštím ihned po podebraní rovnou z podběráku. Tento záběr byl pro mne signálem, že mám kapry na lovném místě, a tak přikrmuji. Za nedlouho se dočkávám dalšího záběru. Než přiběhnu k prutu, na který se dostavil záběr, ryba si bere pomalou plynulou jízdou několik metru vlasce z navijáku. Po zaseknutí ryba neubírá na síle a dává mi najevo, že se tentokrát jedná o větší rybu. Zanedlouho kaprovi ubývají síly a kapra navádím do podběráku. Ve svitu čelovky shledávám pěkně stavěného lysce a na tváři se mi štěstím rozzáří úsměv. Kapra na břehu dlouho netrápím a po pořízení pár fotek pouštím kapra nazpět.

Bohužel tento záběr na mé krátké vycházce byl to jediné pozdvižení, ale to mi vůbec nevadilo, byl jsem rád, že jsem se dočkal záběru a mohl si udělat fotečku s pěkným kaprem. Už se nemohu dočkat, až opět usednu na břeh oblíbené řeky, a bude se psát další rybářský příběh, se kterým se s vámi rád podělím. 

Za LK Baits Jarda Hruška

LK BAITS prodejna

LK Baits - Lukáš Krása nabízí rybářské potřeby od významných výrobců rybářského vybavení. V nabídce najdete rybářské pruty, rybářské navijáky, boilie, rybářské čluny, oblečení pro rybáře, lehátka, křesla a další potřeby pro rybaření. Chceme, aby naše nabídka uspokojila svým rozsahem všechny rybářské nadšence, kteří propadli kouzlu s názvem "RYBAŘINA". Věříme, že dobré ceny a široká nabídka Vám umožní spokojený nákup v našem rybářském eshopu. Naší snahou je vybírat pro Vás především kvalitu, která Vám umožní si Vaše rybářské výpravy prožít s opravdovým zážitkem.

Kontakt

Lukáš Krása - LK Baits
Pardubická 1734
535 01 Přelouč
E-mail:

Otevírací doba v zimě

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 12:00

Otevírací doba v létě (duben-říjen)

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 15:00