LK BAITS Team věrnostní sleva 5 % až 15 % na každý nákup
Získat slevu

Ranní dubleta

Zdravím všechny slušné rybáře.

Po krátkých, jarních, ne dvakrát úspěšných výpravách jsem se rozhodl vydat se na jednu noční výpravu, kam jinam než na Orlík. Jelikož panovala nesnesitelná vedra, měl jsem v úmyslu krmit jen pár kuličkami pomocí kobry.

Vše jsem vsadil na Sea Food. Někdy po půl páté jsem zdolal nádherného divokého šupíka o váze něco přes 14kg. Zdolávání tohoto skoro metrového torpéda mi dalo co zabrat. Při jeho vážení se mi rozjel i druhý prut, na jehož konci byl nádherný, opět šupinatý bojovník. Užil jsem si tak nádhernou ranní dubletu. Ať to jezdí!

Matěj Kabrt

Autor: Matěj Kabrt

LK BAITS prodejna

LK Baits - Lukáš Krása nabízí rybářské potřeby od významných výrobců rybářského vybavení. V nabídce najdete rybářské pruty, rybářské navijáky, boilie, rybářské čluny, oblečení pro rybáře, lehátka, křesla a další potřeby pro rybaření. Chceme, aby naše nabídka uspokojila svým rozsahem všechny rybářské nadšence, kteří propadli kouzlu s názvem "RYBAŘINA". Věříme, že dobré ceny a široká nabídka Vám umožní spokojený nákup v našem rybářském eshopu. Naší snahou je vybírat pro Vás především kvalitu, která Vám umožní si Vaše rybářské výpravy prožít s opravdovým zážitkem.

Kontakt

Lukáš Krása - LK Baits
Pardubická 1734
535 01 Přelouč
E-mail:

Otevírací doba v zimě

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 12:00

Otevírací doba v létě (duben-říjen)

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 15:00