LK BAITS Team věrnostní sleva 5 % až 15 % na každý nákup
Získat slevu

Jaro na řece

Jaro patří k mým nejoblíbenějším obdobím a vždy se na něj po dlouhé zimě nemůžu dočkat. Bohužel toto období přináší i negativa. Vyšší průtok spolu s padajícím topolem tvoří vražednou kombinaci.

Ale jak se říká, kdo si počká, ten se dočká. Ryby v tomto období odchytávám podél břehu v kamenných hrázích. Ryby se v těchto místech pohybují, aby se vyhnuli silnému proudu z hlavního toku. Kombinace volby správného místa a kvalitní nástrahy nemůže být dlouho bez odezvy, a tak tomu bylo i tuto výpravu. Tolik probíraný Peperin opět úřadoval a nenechal mne odejít z této výpravy bez úlovku.

Hodně štěstí u vody přeje za LK Baits Jarda Hruška

Autor: Jarda Hruška

LK BAITS prodejna

LK Baits - Lukáš Krása nabízí rybářské potřeby od významných výrobců rybářského vybavení. V nabídce najdete rybářské pruty, rybářské navijáky, boilie, rybářské čluny, oblečení pro rybáře, lehátka, křesla a další potřeby pro rybaření. Chceme, aby naše nabídka uspokojila svým rozsahem všechny rybářské nadšence, kteří propadli kouzlu s názvem "RYBAŘINA". Věříme, že dobré ceny a široká nabídka Vám umožní spokojený nákup v našem rybářském eshopu. Naší snahou je vybírat pro Vás především kvalitu, která Vám umožní si Vaše rybářské výpravy prožít s opravdovým zážitkem.

Kontakt

Lukáš Krása - LK Baits
Pardubická 1734
535 01 Přelouč
E-mail:

Otevírací doba v zimě

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 12:00

Otevírací doba v létě (duben-říjen)

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 15:00