LK BAITS Team věrnostní sleva 5 % až 15 % na každý nákup
Získat slevu

Letní vycházky

Jarní období vystřídalo letní a to s sebou nese různé úskalí v nepříznivých vysokých teplotách, proto se snažím být s každou změnou počasí u vody, tato změna mi v minulosti přinesla mnoho úspěchů. Nejen že není nad užívání si osvěžujícího letního deště, kdy se vzduchem nese osvěžující vánek, ale i ryby tuto změnu přivítaly svoji aktivitou, kterou nám ukazují svými akrobatickými výskoky nad hladinou. Tato podívaná nikdy neomrzí...

Teď přichází na řadu návnada, která ryby upoutá svoji atraktivitou a napomáhá rychleji najít nástrahu. Osobně používám předem připravený partikl, kterých má firma LK Baits mnoho k dispozici a já mohu jen doporučit, nejraději používám konopí, pšenici a dipovanou kukuřici, kdy tyto partikly smíchám dohromady a ještě celou směs zaliji tekutou potravou All Amino Nutric a následně za pomocí rakety krmím plošně okolo nástrahy. |V okolí se díky této presentaci vytvoří neodolatelný mrak vůní s padajícími kousky partiklu ke dnu, které se rozprostřou okolo nástrahy. Tato presentace je pro proplouvající ryby neodolatelná a tak je jen otázka času, kdy se dostaví záběr.

Jako nástrahu používám pop-up nástrahy, různých příchutí, které zaliji příslušnými dipy, nebo klasické boilies, kdy musím vyzdvihnout Nutric Acid, který mi napomohl k ulovení mnoha kaprů.

Teď už jen stačí být ve správnou chvíli na pravém místě a úspěch se jistě dostaví. Doufám, že výše uvedená taktika napomůže i vám k požadovanému úspěchu.

Přeji hodně štěstí a budu se těšit na vaše příspěvky od vody.

Za LK Baits a Fox International Jarda Hruška

Blok souvisejících produktů
Autor: Jarda Hruška

LK BAITS prodejna

LK Baits - Lukáš Krása nabízí rybářské potřeby od významných výrobců rybářského vybavení. V nabídce najdete rybářské pruty, rybářské navijáky, boilie, rybářské čluny, oblečení pro rybáře, lehátka, křesla a další potřeby pro rybaření. Chceme, aby naše nabídka uspokojila svým rozsahem všechny rybářské nadšence, kteří propadli kouzlu s názvem "RYBAŘINA". Věříme, že dobré ceny a široká nabídka Vám umožní spokojený nákup v našem rybářském eshopu. Naší snahou je vybírat pro Vás především kvalitu, která Vám umožní si Vaše rybářské výpravy prožít s opravdovým zážitkem.

Kontakt

Lukáš Krása - LK Baits
Pardubická 1734
535 01 Přelouč
E-mail:

Otevírací doba v létě (duben-říjen)

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 15:00

Otevírací doba v zimě

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 12:00