LK BAITS Team věrnostní sleva 5 % až 15 % na každý nákup
Získat slevu

Krátké vycházky

Čau LKáčka. Jelikož jsem se letos rozhodl uspořádat více týdenních výprav, tak si čas mezi nimi vyplňuji krátkými výjezdy k vodě na maximálně 48 hodin.

Z počátku sezóny jsem navštívil více revírů jak malých, tak velkých. Moje taktika byla taková, že jsem se snažil o co největší počet záběrů, a k tomu mi posloužilo výborně boilie World Record Carp Corn a Seafood ve verzi Fresh. Vždy jsem se snažil chytat z dlouhého odhozu a co nejpřesněji, což přineslo svoje ovoce v podobě mnoha menších ryb. Ale povedlo se zdolat i pár lepších ryb, z nichž největší atakovala 15 kg hranici… Ať vám to všem jezdí!

S pozdravem Rosťa Šedý

Autor: Rostislav Šedý

LK BAITS prodejna

LK Baits - Lukáš Krása nabízí rybářské potřeby od významných výrobců rybářského vybavení. V nabídce najdete rybářské pruty, rybářské navijáky, boilie, rybářské čluny, oblečení pro rybáře, lehátka, křesla a další potřeby pro rybaření. Chceme, aby naše nabídka uspokojila svým rozsahem všechny rybářské nadšence, kteří propadli kouzlu s názvem "RYBAŘINA". Věříme, že dobré ceny a široká nabídka Vám umožní spokojený nákup v našem rybářském eshopu. Naší snahou je vybírat pro Vás především kvalitu, která Vám umožní si Vaše rybářské výpravy prožít s opravdovým zážitkem.

Kontakt

Lukáš Krása - LK Baits
Pardubická 1734
535 01 Přelouč
E-mail:

Otevírací doba v zimě

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 12:00

Otevírací doba v létě (duben-říjen)

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 15:00