LK BAITS Team věrnostní sleva 5 % až 15 % na každý nákup
Získat slevu

Saharská mamina

Zdravím všechny LKčka,

určitě všichni z vás máte místa, na která se rádi vracíte. Já též a k nim patří například Sahara, která mě pohltila na první výpravě, kdy jsme udělali několik záběrů a pár pěkných ryb. Bohužel se nám na dalších výpravách moc nedařilo a já si přál vždycky chytnout na této vodě kapra přes magickou hranici.

Je leden a my si rezervujeme Zahrádku, místo č. 4. Po pár měsících tu je květen a vyrážíme na Saharu. Přivítala nás slunečná a rozfoukaná Sahara. Vítr fouká na nás, což je ideální. Bohužel jsme několik hodin bez záběru, rozhodl jsem se vytáhnout Nutrigo a dávám místo něj můj oblíbený Corn. Po pár hodinách se stmívá, je okolo 10. večer a dostávám krásnou jízdu, po které následuje fantastický souboj, a v podběráku na konci obrovská jikernačka. Opatrně ji vážím, váha ukazuje výtečnou metu, po odečtení saku zjišťuji, že váží rovných dvacet. Paráda, po pár fotkách plave do svého domova a já jsem nadšen. Bohužel do konce výpravy nic nepřišlo, ale já si výpravu hrozně moc užil. Přeju všem slušným kaprařům spoustu úspěchů!

Za LK Boys Martin Řehák

Autor: Martin Řehák

LK BAITS prodejna

LK Baits - Lukáš Krása nabízí rybářské potřeby od významných výrobců rybářského vybavení. V nabídce najdete rybářské pruty, rybářské navijáky, boilie, rybářské čluny, oblečení pro rybáře, lehátka, křesla a další potřeby pro rybaření. Chceme, aby naše nabídka uspokojila svým rozsahem všechny rybářské nadšence, kteří propadli kouzlu s názvem "RYBAŘINA". Věříme, že dobré ceny a široká nabídka Vám umožní spokojený nákup v našem rybářském eshopu. Naší snahou je vybírat pro Vás především kvalitu, která Vám umožní si Vaše rybářské výpravy prožít s opravdovým zážitkem.

Kontakt

Lukáš Krása - LK Baits
Pardubická 1734
535 01 Přelouč
E-mail:

Otevírací doba v zimě

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 12:00

Otevírací doba v létě (duben-říjen)

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 15:00