LK BAITS Team věrnostní sleva 5 % až 15 % na každý nákup
Získat slevu

Krátké vycházky k vodě

Blok souvisejících produktů

Krátké vycházky k vodě, to je jedna z věcí co na vláčení máme opravdu rádi. Vzali jsme pruty a pár gum a využili krásného podvečera k házení nástrah do pískovny. Tentokrát nebyl ani žádný lovecký cíl, hlavní bylo se v zapadajícím slunci připravit na nový pracovní týden. Nastražili jsme velké nástrahy, řádně je navoněli a nahodili do odrazu slunce na vodní hladině. Dobu se nedělo nic! Pak se ale zvedl večerní vítr a voda ožila. První ťukance bez ryb ale po té se karta otočila.

Nejdříve skórovala Hanča. Během chvilky v ruce držela okouna 40+ a za chvilku se do gumáka zakousla štika 90+. Ani jsme tomu po pravdě nevěřili!!! Rukavice byla rázem na mé straně. Čas utíkal rychle a ve chvíli, kdy se slunce pomalu schovávalo za horizont přišel záběr i mně. Byl z toho krásný souboj s výskokem a na jeho konci štika 80+. Cestou domů jsme jenom kroutili hlavami a užívali si krásný pocit loveckého a lidského štěstí...

Hanka Lindnerová a Míra Kratěna

Článek PREDATOR BOOSTER

LK BAITS prodejna

LK Baits - Lukáš Krása nabízí rybářské potřeby od významných výrobců rybářského vybavení. V nabídce najdete rybářské pruty, rybářské navijáky, boilie, rybářské čluny, oblečení pro rybáře, lehátka, křesla a další potřeby pro rybaření. Chceme, aby naše nabídka uspokojila svým rozsahem všechny rybářské nadšence, kteří propadli kouzlu s názvem "RYBAŘINA". Věříme, že dobré ceny a široká nabídka Vám umožní spokojený nákup v našem rybářském eshopu. Naší snahou je vybírat pro Vás především kvalitu, která Vám umožní si Vaše rybářské výpravy prožít s opravdovým zážitkem.

Kontakt

Lukáš Krása - LK Baits
Pardubická 1734
535 01 Přelouč
E-mail:

Otevírací doba v létě (duben-říjen)

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 15:00

Otevírací doba v zimě

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 12:00