LK BAITS Team věrnostní sleva 5 % až 15 % na každý nákup
Získat slevu

Sahara zas a znova

Lhal bych, kdybych napsal, že nevím, kde začít... Ale nevím, co napsat dřív. Je to pár dnů, co jsem se vrátil z letošní již několikáté výpravy za krásnými kapry a typickou krajinou na Saharu. Bylo přede mnou 5 dní chytání a já byl plný očekávání a odhodlání se s touhle výzvou za každou cenu poprat.

Sahara je podle mě těžký revír a každý záběr je tu pro mě velice cenný, a proto jsem se rozhodl nic nepodcenit a od začátku do konce do toho dát vše... Tuhle rybačku jsem vyrazil s kamarádem Honzou a společně se nám povedlo ulovit velké množství krásných a zdravých ryb. Dařilo se nám "dělat" záběry ve dne i v noci, ryby pravidelně navštěvovaly naše krmná místa, kde jsme pravidelně přikrmovali boiliem Chilli Squid a Sea Food. Konkrétně Sea Food jsem v kombinaci s pop-up používal i jako nástrahu + malá PVA punčoška našitá přímo na návazec proti zamotání...

Bylo to několik skvělých dní, kterých si moc vážím. Odvezl jsem si domů několik skvělých zážitků, které budu mít v hlavě hodně dlouho... Zvláště Otesánka!

Byla to jedním slovem paráda, s rozedněním měl Honza záběr a v ten moment, kdy jsme podebrali dlouhého šupináče, jsme věděli, že máme v podběráku velkou a krásnou rybu.... Když jsme tohohle krasavce zhoupli na váze, uviděli jsme, že je to Honzův nový osobní rekord... Oba jsme měli obrovskou radost z úspěchu a jelikož to byla ryba nad 15kg, jen jsem pobíhal kolem a hledal nejideálnější místo na nějakou hezkou fotku. Vycházelo slunce a my u rákosí fotili krásného šupináče.

Jen co jsme kapra vrátili vodě a on nám zmizel z dohledu, tak to přišlo... Rozjel se mi prut, byl přede mnou dlouhý souboj a na jeho konci byl právě Otesánek saharský! Měl jsem velikou a upřímnou radost z úspěchu kamaráda a Sahara mě odměnila touhle neuvěřitelnou rybou, kterou jsem do téhle doby znal jen z vyprávění a s každou návštěvou toužil poměřit s ním svoje síly. Když jsem vzal prut po záběru do ruky, ani ve snu mě nenapadlo, že na druhém konci je právě Otesánek. Pořídili jsme si spolu pár fotografií, ale řeknu vám, největší radost jsem z něj měl v ten moment, když jsem mu mohl vrátit jeho svobodu.

Byla to další neskutečná výprava na tuhle pískovnu, kterou si oblibuji víc a víc... Sotva jsem se vrátil domů a už bych se tam znovu vracel...

Za LK Boys Tomáš Koudela

Autor: Tomáš Koudela

LK BAITS prodejna

LK Baits - Lukáš Krása nabízí rybářské potřeby od významných výrobců rybářského vybavení. V nabídce najdete rybářské pruty, rybářské navijáky, boilie, rybářské čluny, oblečení pro rybáře, lehátka, křesla a další potřeby pro rybaření. Chceme, aby naše nabídka uspokojila svým rozsahem všechny rybářské nadšence, kteří propadli kouzlu s názvem "RYBAŘINA". Věříme, že dobré ceny a široká nabídka Vám umožní spokojený nákup v našem rybářském eshopu. Naší snahou je vybírat pro Vás především kvalitu, která Vám umožní si Vaše rybářské výpravy prožít s opravdovým zážitkem.

Kontakt

Lukáš Krása - LK Baits
Pardubická 1734
535 01 Přelouč
E-mail:

Otevírací doba v zimě

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 12:00

Otevírací doba v létě (duben-říjen)

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 15:00