LK BAITS Team věrnostní sleva 5 % až 15 % na každý nákup
Získat slevu

BooooM!!! Tak konečně...

BooooM!!!
Tak konečně... Po patnácti přesnočkách, téměř bez kontaktu, konečně podebírám to, na co čekám už pár let...

Každý den jako přes kopírák. Nasedám po deseti hodinové šichtě do auta a co nejrychleji mířím ke Kauflandu. Čtyři housky, paštika a láhev vína. Netrvá to ani deset minut a přijíždím k vodě.

Jako každý den jsem tu úplně sám. To si nikdo z nás Čechů nedokáže ani představit. Lov nonstop na tři pruty, a ještě sám na celém revíru. To je snad jenom sen... Nahazuji pruty do předem nakrmených míst a sleduji západ slunce.

V tom se z ničeho nic přihnala neskutečná bouřka. Uléhám do spacáku a píšu jen kamarádovi, že to dnes vidím na sele.

Jsou tři hodiny ráno a můj příposlech jednou pípnul. Koukám z okna, ale nic se neděje. Jen co dolehnu, přichází pomalá jízda a já už jsem zase ve zmatku. Čelovka, pantofle, podběrak, nerozbít si držku...

Po uchopení prutu cítím obrovský tah. Rybu se mi vůbec nedaří dostat pod kontrolu. Po půl hodině, vyklepaný, celý modrý a v trenkách lezu do vody vymotat rybu do potopeného stromu. Daří se! Odklopená cívka, pár zlomených větviček a ryba vyjíždí.

Ještě pár temp a kapr se otáčí na hladině. Vyklepaný ze zimy se mění na vyklepaný (prosím ať to hlavně nespadne!).

Yes, povedlo se!!! 

Po chvíli držím před foťákem nádherného lysce s váhou 21,80kg.

Díky Svatý Petře!

Patěna Novotný

LK BAITS prodejna

LK Baits - Lukáš Krása nabízí rybářské potřeby od významných výrobců rybářského vybavení. V nabídce najdete rybářské pruty, rybářské navijáky, boilie, rybářské čluny, oblečení pro rybáře, lehátka, křesla a další potřeby pro rybaření. Chceme, aby naše nabídka uspokojila svým rozsahem všechny rybářské nadšence, kteří propadli kouzlu s názvem "RYBAŘINA". Věříme, že dobré ceny a široká nabídka Vám umožní spokojený nákup v našem rybářském eshopu. Naší snahou je vybírat pro Vás především kvalitu, která Vám umožní si Vaše rybářské výpravy prožít s opravdovým zážitkem.

Kontakt

Lukáš Krása - LK Baits
Pardubická 1734
535 01 Přelouč
E-mail:

Otevírací doba v zimě

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 12:00

Otevírací doba v létě (duben-říjen)

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 15:00