LK BAITS Team věrnostní sleva 5 % až 15 % na každý nákup
Získat slevu

Jak na velké cejny?

Vydal jsem se na nedalekou řeku Labe s cílem cíleně chytat větší cejny. Již v týdnu jsem si připravil kukly a červů jsem si bral minimum, tak abych na krmné místo nestáhl velké množství malé ryby.

Jako krmeni jsem použil mé oblíbené DS Feeder Zwart a pro tentokrát ho smíchal s DS Feeder v poměru 1:1. Do základu jsem přidal ještě 1kg lehké hlíny a pro jistotu jsem si připravil i posilovač Big Fish. Vše důkladně promíchal. Taktika s kulkami zafungovala a povedlo se mi selektovat menší rybu. Nakonec jsem nachytal krásné trofejní ryby v úžasných barvách...

Jan Vacek

Autor: Jan Vacek

LK BAITS prodejna

LK Baits - Lukáš Krása nabízí rybářské potřeby od významných výrobců rybářského vybavení. V nabídce najdete rybářské pruty, rybářské navijáky, boilie, rybářské čluny, oblečení pro rybáře, lehátka, křesla a další potřeby pro rybaření. Chceme, aby naše nabídka uspokojila svým rozsahem všechny rybářské nadšence, kteří propadli kouzlu s názvem "RYBAŘINA". Věříme, že dobré ceny a široká nabídka Vám umožní spokojený nákup v našem rybářském eshopu. Naší snahou je vybírat pro Vás především kvalitu, která Vám umožní si Vaše rybářské výpravy prožít s opravdovým zážitkem.

Kontakt

Lukáš Krása - LK Baits
Pardubická 1734
535 01 Přelouč
E-mail:

Otevírací doba v zimě

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 12:00

Otevírací doba v létě (duben-říjen)

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 15:00