LK BAITS Team věrnostní sleva 5 % až 15 % na každý nákup
Získat slevu

Začátek května na pískovně

Ahoj LKáčka,

opět se hlásím od vody, tentokrát jsem vyrazil na jednu pískovnu kousek od Prahy. Přijel jsem okolo 7. hodiny ráno a hned se dal do přípravy všech věcí.

Tuto pískovnu znám už celkem dobře, takže jsem dneska nemusel deeperovat, abych našel nějakou lavici. Oba pruty jsem házel do hloubky cca 1,7 m u rákosí. Na jeden prut jsem zvolil kuličku 18 mm Nutric Acid a na druhý kuličku Peperinu, též 18 mm, ale i s popkou Sea Food. Na oba pruty jsem dal taky PVA. A čekal jsem na záběr. Za dopoledne jsem měl jen jednu jízdu, při které jsem ztratil slušného kapra, když mi zajel do jedné z vázek, u kterých jsem chytal. Nic jsem nevzdával a hned se dal znova do práce, rychle jsem navázal prut a hned to hodil na stejné místo a čekal dál. Navečer se to znovu rozjelo, a to už jsem úspěšně zdolal tohoto kapra, který už atakoval hranici 10 kg.

Za LK Boys Daniel Suška

Autor: Daniel Suška

LK BAITS prodejna

LK Baits - Lukáš Krása nabízí rybářské potřeby od významných výrobců rybářského vybavení. V nabídce najdete rybářské pruty, rybářské navijáky, boilie, rybářské čluny, oblečení pro rybáře, lehátka, křesla a další potřeby pro rybaření. Chceme, aby naše nabídka uspokojila svým rozsahem všechny rybářské nadšence, kteří propadli kouzlu s názvem "RYBAŘINA". Věříme, že dobré ceny a široká nabídka Vám umožní spokojený nákup v našem rybářském eshopu. Naší snahou je vybírat pro Vás především kvalitu, která Vám umožní si Vaše rybářské výpravy prožít s opravdovým zážitkem.

Kontakt

Lukáš Krása - LK Baits
Pardubická 1734
535 01 Přelouč
E-mail:

Otevírací doba v létě (duben-říjen)

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 15:00

Otevírací doba v zimě

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 12:00