LK BAITS Team věrnostní sleva 5 % až 15 % na každý nákup
Získat slevu

LK Baits PVA Bubble Mix 25x50mm 10ks

LK Baits PVA Bubble Mix 25x50mm 10ks


Velmi atraktivní PVA určené rovnou k použití. Tento speciální mix je určen pro závodní chytání nebo… Celý popis

Katalogové číslo: 15060201

199 Kč s DPH
Po registraci 199 Kč 189 Kč

Skladem
+
-

Popis produktu

Velmi atraktivní PVA určené rovnou k použití. Tento speciální mix je určen pro závodní chytání nebo ve chvíli, kdy potřebujete přilákat co nejrychleji ryby všech velikostí k Vaší nástraze. Bubble PVA je ideální pro použití také na zarostlých vodách nebo pokud chytáte na bahnitém dně. Kousíčky návnad vzlínají nejen do sloupce, ale jsou posety okolo Vaší nástrahy až ve vzdálenosti několika metrů. Bubble mix je vyráběn z velmi atraktivních ingrediencí včetně pražených oříšků a ptačího zobu. PVA bombičky nedipujte předem, možno dipovat jen těsně před náhozením. 

Připravené PVA punčochy určené rovnou k použití, které šetří Váš čas, ale i peníze. PVA punčochu můžete zatraktivnit dipem, boosterem nebo tekutou potravou All Amino Nutric.  Doba rozpustnosti PVA je v závislosti na teplotě vody od 3-5minut.  Balení obsahuje 10 ks punčoch o velikosti 25 x 50 mm.

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

LK BAITS prodejna

LK Baits - Lukáš Krása nabízí rybářské potřeby od významných výrobců rybářského vybavení. V nabídce najdete rybářské pruty, rybářské navijáky, boilie, rybářské čluny, oblečení pro rybáře, lehátka, křesla a další potřeby pro rybaření. Chceme, aby naše nabídka uspokojila svým rozsahem všechny rybářské nadšence, kteří propadli kouzlu s názvem "RYBAŘINA". Věříme, že dobré ceny a široká nabídka Vám umožní spokojený nákup v našem rybářském eshopu. Naší snahou je vybírat pro Vás především kvalitu, která Vám umožní si Vaše rybářské výpravy prožít s opravdovým zážitkem.

Kontakt

Lukáš Krása - LK Baits
Pardubická 1734
535 01 Přelouč

Ukázat na mapě

E-mail:

Otevírací doba

PO-PA:
8:30 - 17:00
SO-NE:
8:30 - 15:00