LK BAITS Team věrnostní sleva 5 % až 15 % na každý nákup
Získat slevu

Vyhlášení LK Boys 2019

Rok 2019 uplynul jako voda a je nenávratně za námi, proto nastal čas vyhodnotit projekt LK Boys za tento rok.

Dostalo se k nám od vás mnoho hezkých zpráv od vody, mnoho krásných fotek, sem tam i nějaké to video... Chtěli bychom vám všem poděkovat za všechny zprávy, které jste nám poslali, a pogratulovat vám ke krásným úlovkům, které se vám podařilo s návnadami a nástrahami LK Baits dosáhnout. Jak už to ale bývá, vítězem může být jen jeden... Vítezem LK Boys 2019 se stává Tomáš Koubek!

Tomášovi gratulujeme a všem ostatním členům LK Boys přejeme v nadcházející sezoně mnoho krásných úlovků a nezapomenutelných chvil u vody.

Tým LK Baits

Autor: Tým LK Baits

LK BAITS prodejna

LK Baits - Lukáš Krása nabízí rybářské potřeby od významných výrobců rybářského vybavení. V nabídce najdete rybářské pruty, rybářské navijáky, boilie, rybářské čluny, oblečení pro rybáře, lehátka, křesla a další potřeby pro rybaření. Chceme, aby naše nabídka uspokojila svým rozsahem všechny rybářské nadšence, kteří propadli kouzlu s názvem "RYBAŘINA". Věříme, že dobré ceny a široká nabídka Vám umožní spokojený nákup v našem rybářském eshopu. Naší snahou je vybírat pro Vás především kvalitu, která Vám umožní si Vaše rybářské výpravy prožít s opravdovým zážitkem.

Kontakt

Lukáš Krása - LK Baits
Pardubická 1734
535 01 Přelouč
E-mail:

Otevírací doba v zimě

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 12:00

Otevírací doba v létě (duben-říjen)

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 15:00