LK BAITS Team věrnostní sleva 5 % až 15 % na každý nákup
Získat slevu

Míra Kratěna a jeho první letošní lov

          Začátkem března vyrazil Míra na jeho první kaprařskou výpravu v tomto roce. Voda již byla rozmrzlá dlouhou dobu, ale teplota vody byla stále velmi nízká. Nedalo se tedy čekat žádné velké množství záběrů... 

          K celému lovu Míra přistoupil zodpovědně! Lovné místo prokrmil method mixem, partiklem, boiliesovou drtí a samozřejmě i celými kuličkami boilie. Na této vodě lovil již minulý rok a tak sáhl po odzkoušených druzích - Peperin, Nutric acid/Ananas a švestka. S návazci si také vyhrál a na jeden prut připravil montáž vyrobenou ze šňůrky Camotex soft a háčku Fox Edges Curve Shank a na druhý udělal tuhý návazec z fluorocarbonu Illusion s háčkem Fox Edges Curve Short.

          Počasí bylo opravdu náročné, během prvních hodin pobytu u vody vydatně pršelo. Druhý den sice vylezlo sluníčko, ale bylo to s doprovodem velice silného větru. Mírova strategie a dobře prokrmené místo ale nenechala místní kapry v klidu. Nejdříve přišel pěkný menší lysec, pak cejn a během dopoledne na místo najelo hejno větších šupináčů, kteří brali jako v létě. Po sérii záběrů, měl Míra na svém kontě hned několik krásných ryb. Byl to start sezony, jak se patří.

          Máme radost, že většina kaprů zabrala na náš CUC v Ananasové příchuti. Je to opravdu velice atraktivní nástraha, která dovede nachytat jak velkou spoustu malých ryb, tak velice dobře poslouží i při potřebě zatraktivnit nástrahu při lovu velkých kaprů.            

          Jen jak to bude možné, Míra určitě vyrazí na kapry znovu a podělí se s námi o své zážitky.Mějte hezký start sezony i Vy.

 

S pozdravem             

LKbaits team

Blok souvisejících produktů

 

LK BAITS prodejna

LK Baits - Lukáš Krása nabízí rybářské potřeby od významných výrobců rybářského vybavení. V nabídce najdete rybářské pruty, rybářské navijáky, boilie, rybářské čluny, oblečení pro rybáře, lehátka, křesla a další potřeby pro rybaření. Chceme, aby naše nabídka uspokojila svým rozsahem všechny rybářské nadšence, kteří propadli kouzlu s názvem "RYBAŘINA". Věříme, že dobré ceny a široká nabídka Vám umožní spokojený nákup v našem rybářském eshopu. Naší snahou je vybírat pro Vás především kvalitu, která Vám umožní si Vaše rybářské výpravy prožít s opravdovým zážitkem.

Kontakt

Lukáš Krása - LK Baits
Pardubická 1734
535 01 Přelouč
E-mail:

Otevírací doba v létě (duben-říjen)

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 15:00

Otevírací doba v zimě

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 12:00