LK BAITS Team věrnostní sleva 5 % až 15 % na každý nákup
Získat slevu

Jeseteři pod rouškou tmy

V zimním období se sice moc k vodě nedostaneme, ale tentokrát se nám to povedlo a my už v naloženém autě mířili k jedné krásné lokalitě poblíž domova.

Hned po příjezdu jsem neváhal ani minutu a vyslal Jeseter Beluga Halibut 18mm do práce. Šel jsem vybalit zbytek věcí. V tu chvíli se ozval krásný táhlý zvuk hlásiče a já mohl zdolat nádherného jesetera. Jeseter byl nádherný opancéřovaný tank. Po prohlédnutí a vyfocení se mohl pomalým tempem zanořit. Po vyprchání euforie vracím stejnou sestavu na totéž místo. Usedám do křesla a přemýšlím jen a pouze o rybaření. Nezajímají mě mé problémy, škola ani čas. Hlavou mi běží jen a pouze rybařina. S taťkou debatujeme o nových trendech a produktech, o očekáváních nadcházející sezóny. Debata končí v momentu, kdy se rozezní tón hlásiče. Po krátkém souboji mohu tátovi podebrat krásného jesetera, kterému zachutnal CUC s příchutí Patentka. Po této rybě jdeme spát. Za noc se párkrát ozvalo popotáhnutí, ale ryba se nám žádná nepovedla. Ráno stahuji pruty a zjišťuji, že mé nástrahy jsou prakticky nedotčeny. Jeden prut vracím s Fish Activ Wild Strawberry a druhý jsem jen zhoupl pod molo s CUC Kokos a doufám v záběr. Při vaření čaje se do hrajícího deště přidal zvuk signalizátoru a táta se může pochlubit nádherně bílým jeseterem. Po této rybě začal klesat tlak, déšť přitvrdil a začal foukat silný vítr. A tím tato krátká výprava skončila.

S pozdravem Vojtěch Kunc

Autor: Vojtěch Kunc

LK BAITS prodejna

LK Baits - Lukáš Krása nabízí rybářské potřeby od významných výrobců rybářského vybavení. V nabídce najdete rybářské pruty, rybářské navijáky, boilie, rybářské čluny, oblečení pro rybáře, lehátka, křesla a další potřeby pro rybaření. Chceme, aby naše nabídka uspokojila svým rozsahem všechny rybářské nadšence, kteří propadli kouzlu s názvem "RYBAŘINA". Věříme, že dobré ceny a široká nabídka Vám umožní spokojený nákup v našem rybářském eshopu. Naší snahou je vybírat pro Vás především kvalitu, která Vám umožní si Vaše rybářské výpravy prožít s opravdovým zážitkem.

Kontakt

Lukáš Krása - LK Baits
Pardubická 1734
535 01 Přelouč
E-mail:

Otevírací doba v létě (duben-říjen)

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 15:00

Otevírací doba v zimě

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 12:00