LK BAITS Team věrnostní sleva 5 % až 15 % na každý nákup
Získat slevu

Víkendovka na Labi

Ahoj LKáčka, 

po dovolené jsem doma moc dlouho nevydržel a vyrazil jsem opět k mé oblíbené řece. Po příjezdu na místo jsem si nakrmil cca půl kila mixu boilie PeperinSea Food a pelety Salt Halibut. Vše jsem si postavil a nahodil pruty.

Na jeden prut jsem dal boilie 24mm Sea Food a na druhý jednu 20mm Purple Plum. První den se nic nedělo. Ráno jsem opět dokrmil a nahodil pruty, po čtyřech hodinách mi vyjel prut a já podebral kapra o váze 7kg, který si zobnul Sea Food. Kolem 13h mi přišel další záběr a na podložku se podíval šupík s vahou 9kg, který si opět zobnul Sea Food. Další záběr se dostavil až druhý den chvilku před odjezdem, a to šupík o váze 11,5kg, který sebral jednu 20mm kuličku Purple Plum

Tak ať vám to jezdí.
Petr Skopový

Autor: Petr Skopový

LK BAITS prodejna

LK Baits - Lukáš Krása nabízí rybářské potřeby od významných výrobců rybářského vybavení. V nabídce najdete rybářské pruty, rybářské navijáky, boilie, rybářské čluny, oblečení pro rybáře, lehátka, křesla a další potřeby pro rybaření. Chceme, aby naše nabídka uspokojila svým rozsahem všechny rybářské nadšence, kteří propadli kouzlu s názvem "RYBAŘINA". Věříme, že dobré ceny a široká nabídka Vám umožní spokojený nákup v našem rybářském eshopu. Naší snahou je vybírat pro Vás především kvalitu, která Vám umožní si Vaše rybářské výpravy prožít s opravdovým zážitkem.

Kontakt

Lukáš Krása - LK Baits
Pardubická 1734
535 01 Přelouč
E-mail:

Otevírací doba v létě (duben-říjen)

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 15:00

Otevírací doba v zimě

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 12:00