LK BAITS Team věrnostní sleva 5 % až 15 % na každý nákup
Získat slevu

Ve stínu smrků

Ahoj LKáčka, nedávno jsem vyrazil na krátkou jednodenní vycházku na jednu ze svých oblíbených vod. Původně byl plán úplně jiný, a to, že pojedu na víkend. Bohužel jsem ale musel do práce i v sobotu, a tak jsem vyrazil jinam. I přes to, že jsem nemohl odjet na celý víkend, byl jsem vlastně šťastný, že vyrazím alespoň na jeden den.

Nedělní ráno, krásné letní počasí a já budu v chládku pod vzrostlými smrky, tohle mi hned po probuzení prolétlo hlavou. Asi každý z nás zná ten pocit, kdy si řekne, že dneska je ten den, den úspěchu. Dorazil jsem k vodě a vybral si místo v mělčině, téměř u konce rybníka. To byla má jediná chyba toho dne.na jednom prutu posílám do vody Fresh boilies 18mm Peperin a na druhém, zde již osvědčenou a bezkonkurenčně nejlépe fungující Freshku z řady Duo X-tra, a to Nutric Acid/Ananas. Celé dopoledne bez rybí aktivity v celé zadní části rybníku. Jen u tělesa hráze se pořád vyhazují ryby. Sakra, co teď? Mám jít na druhou stranu k hrázi nebo čekat tady? Asi největší dilema. Ryby jsou u hráze, to je evidentní. Výskok za výskokem, když v tom se ukazuje výskokem i vetší kapr. Je rozhodnuto, balím a jdu blíž k hrázi. Po pár minutách je sbaleno a já se vydávám na druhou stranu rybníka.

Přicházím na druhý břeh, pod dva staré, opravdu veliké smrky, kousek od hráze. Příchutě nástrah zůstávají stejné a ihned putují do vody. Peperin házím kousek od hráze, kde skočil ten vetší kapr, a přikrmuji hrstí boilies stejné příchutě. Nutric Acid/Ananas posílám téměř pod nohy. Po čtyřech hodinách přichází záběr od hráze na Peperin. Podle bojovnosti by to mohl být ten kapr, který tu skákal. Krásný kapr. Rybu podebírám a nesu do podložky, abych si ji mohl pořádně prohlédnout. Nádherný šupináč, vetší ryba z této vody, krásně stavěný kapr. Takových ryb je tu jak šafránu. Maximální spokojenost. Po asi dvou hodinách přichází záběr i na Nutric Acid/Ananas. Opět bojovník. Že by to byl amur? Kdepak, je to kapr, nízký ale dlouhý šupinatý bojovník. To je neuvěřitelný. Takových dní a hodin tu čekám na větší rybu, i když vím, že jich tu pár je a dneska to konečně klaplo a hned dvakrát. Obrovská radost. Odjíždím strašně šťastný. Asi to tak osud a svatý Petr chtěli, abych nejel na víkend jinam a jel právě sem, abych konečně mohl držet krásnou rybu z této vody. Děkuji Ti svatý Petře.

Za LK Boys
Tomáš Koubek

Autor: Tomáš Koubek

LK BAITS prodejna

LK Baits - Lukáš Krása nabízí rybářské potřeby od významných výrobců rybářského vybavení. V nabídce najdete rybářské pruty, rybářské navijáky, boilie, rybářské čluny, oblečení pro rybáře, lehátka, křesla a další potřeby pro rybaření. Chceme, aby naše nabídka uspokojila svým rozsahem všechny rybářské nadšence, kteří propadli kouzlu s názvem "RYBAŘINA". Věříme, že dobré ceny a široká nabídka Vám umožní spokojený nákup v našem rybářském eshopu. Naší snahou je vybírat pro Vás především kvalitu, která Vám umožní si Vaše rybářské výpravy prožít s opravdovým zážitkem.

Kontakt

Lukáš Krása - LK Baits
Pardubická 1734
535 01 Přelouč
E-mail:

Otevírací doba v létě (duben-říjen)

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 15:00

Otevírací doba v zimě

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 12:00