LK BAITS Team věrnostní sleva 5 % až 15 % na každý nákup
Získat slevu

Tábor Tovačov

Opět po roce jsme vyrazili směr Tovačov. Sešli jsme se v Lobodicích na parkovišti.  Po předání nástupních dokumentů jsme s vedoucími vyrazili na kolech do táborové základny. Po obědě jsme se vydali k vodě, rozebrali místa a poprvé nahodili. Do večera se nikomu ryba chytit nepovedla.

Další den nám počasí nepřálo, a proto jsme museli od vody odjet už v 11:30. Vítr jistě přesahoval 100 km/h a vlny byly jako na moři. Díky našim vedoucím náš stan s rybářským vybavením neodletěl a zůstal na svém místě. Po vyjasnění jsme si užili sportovní odpoledne na táborové základně. V následujících dnech nám konečně začaly brát ryby a my se mohli těšit z úlovků. Povedlo se i pár trofejních ryb, jak vedoucím, tak i dětem. Seznam bodovaných ryb se začínal plnit. Páteční poledne se přiblížilo a my museli sbalit věci a odjet do tábořiště. Mezitím vedoucí sečetli body za ulovené ryby a hodnocení stanů. Sečteno, podtrženo a vítězové byli jasní. První příčky byly odměněny poháry a hodnotnými cenami. Ani ostatní nepřišli zkrátka. Každý účastník si odnesl plnou tašku věcí pro další příjemné chvíle u prutů.  Po vyhlášení jsme se rozloučili s vedoucími a kamarády a odjeli domů. Letošní ročník na nové táborové základně se náramně povedl a už se jistě všichni těšíme na další.

Velké poděkování patří vedoucím, paním kuchařkám a sponzorům, bez kterých bychom si tenhle tábor nemohli tak užít.

Vojtěch Kunc

Autor: Vojtěch Kunc

LK BAITS prodejna

LK Baits - Lukáš Krása nabízí rybářské potřeby od významných výrobců rybářského vybavení. V nabídce najdete rybářské pruty, rybářské navijáky, boilie, rybářské čluny, oblečení pro rybáře, lehátka, křesla a další potřeby pro rybaření. Chceme, aby naše nabídka uspokojila svým rozsahem všechny rybářské nadšence, kteří propadli kouzlu s názvem "RYBAŘINA". Věříme, že dobré ceny a široká nabídka Vám umožní spokojený nákup v našem rybářském eshopu. Naší snahou je vybírat pro Vás především kvalitu, která Vám umožní si Vaše rybářské výpravy prožít s opravdovým zážitkem.

Kontakt

Lukáš Krása - LK Baits
Pardubická 1734
535 01 Přelouč
E-mail:

Otevírací doba v létě (duben-říjen)

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 15:00

Otevírací doba v zimě

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 12:00