LK BAITS Team věrnostní sleva 5 % až 15 % na každý nákup
Získat slevu

Ve správnou dobu na správném místě

Vyrazil jsem na třídenní výpravu na svazovou pískovnu, kdy mne po většinu těchto dní doprovázely dešťové přeháňky, až na jeden den, kdy déšť vystřídal sníh.

V tuto chvíli jsem se dočkal záběru. Po vyhraném souboji jsem se mohl těšit z krásného kapra a o to víc mě těšilo, že jsem se konečně dočkal svého vysněného kapra na sněhu. Tento kapr neodolal příchuti Chilli. 

Mokrý, zmrzlý, ale neskutečně šťastný! Tohle jsou okamžiky, kvůli kterým stojí se odprostit od svého pohodlí a jít si za svým snem. 

I vám přeji hodně štěstí u vody….

S pozdravem Jarda Hruška  

Autor: Jarda Hruška

LK BAITS prodejna

LK Baits - Lukáš Krása nabízí rybářské potřeby od významných výrobců rybářského vybavení. V nabídce najdete rybářské pruty, rybářské navijáky, boilie, rybářské čluny, oblečení pro rybáře, lehátka, křesla a další potřeby pro rybaření. Chceme, aby naše nabídka uspokojila svým rozsahem všechny rybářské nadšence, kteří propadli kouzlu s názvem "RYBAŘINA". Věříme, že dobré ceny a široká nabídka Vám umožní spokojený nákup v našem rybářském eshopu. Naší snahou je vybírat pro Vás především kvalitu, která Vám umožní si Vaše rybářské výpravy prožít s opravdovým zážitkem.

Kontakt

Lukáš Krása - LK Baits
Pardubická 1734
535 01 Přelouč
E-mail:

Otevírací doba v létě (duben-říjen)

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 15:00

Otevírací doba v zimě

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 12:00