LK BAITS Team věrnostní sleva 5 % až 15 % na každý nákup
Získat slevu

SLADKÁ ENERGIE – ROZINKY (Návrat ke kořenům)

          Je tu podzim a právě přichází jedno z nejlepších rybářských období celého roku. Ryby se začínají připravovat na zimu, je šance si slušně zachytat a koneckonců u vody bude také větší klid. 

         

          V naší české rodinné firmě LK BAITS – Lukáš Krása jsme se také poctivě připravovali a pro tento rybí čas jsme se snažili vyrobit nové produkty, které by Vám mohli dopomoci k více záběrům. Rybařina je nádherný koníček plný vášně, poznávání a především svobody. Stejně tak to vnímáme i my a možná to samé zažíváme i při vývoji novinek pro rybářský trh. Z naší práce máme radost, baví nás a věříme, že je to z našich produktů cítit. Vyvíjíme inovativní nástrahy, ale pravdou je, že také čerpáme poznatky našich předků. Nyní jsme se vrátili o několik desítek let nazpět a snažili se oprášit a trochu inovovat úspěšné nástrahy, které mají své kořeny v dávné rybářské historii! Jednou takovou nástrahou jsou sladké rozinky, které jsme naložili do přírodních ingrediencí, aminokyselin a našich nejlepších esencí. Naše aromatizované „Rozinky“ jsme oblékli do speciálního kabátku (obalu), který zabraňuje vysychání bobule v kelímku a pod vodou se naopak rychle uvolňuje do širokého okolí. Geniální rychlá nástraha plná sladké šťávy a energie, která si díky své rychlé funkčnosti zasloužila své místo v "rodině" CUC!. Nástraha se vyrábí v osvědčených příchutích, které v našem sortimentu používáme již řadu let. Tato pro ryby již málo známá nástraha bude podzimním trhákem pro rybáře, kteří si chtějí zachytat. Ale pozor, při našich testech jsme pochytali i slušnou řádku kapřích mazáků, pro které je tato nástraha velmi atraktivní a na silně prochytávaných vodách Vás může mile překvapit!!! CUC! rozinky rozhodně stojí za vyzkoušení.


CUC! RAISIN - Rozinky

          Rozinky se prozatím vyrábí ve čtyřech osvědčených sladkých příchutích, které jsou v chladnější podzimní, zimní a jarní vodě pro ryby atraktivnější. Tyto příchutě jsou: Plum (švěstka), Honey (med), Exotic (tropické ovoce) a Wild Strawberry (naše legendární lesní jahoda).

RAISIN Plum
RAISIN Honey
RAISIN Exotic
RAISIN Lesní Jahoda

 

Možné způsoby nastražení

          Rozinky jsou potápivé, takže je můžete použít jak na klasickou položenou i feederový lov napíchnutím přímo na háček či vlasový přívěs nebo jej můžete použít i na plavanou..

CUC! NUGETKY

          Sortiment CUC! dále rozšiřujeme o šťavnaté velmi atraktivní vhlčené nugetky, které jsou určené k okamžitému použití do krmítek – formiček. Stačí jen namáčknout krmítko do formičky nebo peletky zamáčknout do krmítka. Peletky se vyrábějí v průměru 2mm a různých příchutích, díky naší nové technologii jsou doslova napěchované aromaty. Příchutě ve kterých se CUC! NUGETKY vyrábí jsou: Ananas, Patentka, Jahodový jogurt, Med a Medvědí česnek. Lákavé nugetky můžete různě kombinovat, vytvářet si tak různá barevná provedení nebo je můžete přimíchávat do krmných mixů pro zatraktivnění.

Fantazii se meze nekladou. Peletky můžete vzájemně míchat, aby došlo k vytvoření různěbarevného lákavého sousta

 

CUC! DIP SPECIAL

          Pro zatraktivnění všech druhů nástrah je tu Speciální dip, který zatraktivní Vaše nástrahy nebo návnadu v krmítku. Dip je vyvinut k rychlému přilákání ryb, tedy je vhodný ke krátkodobým vycházkám. Doporučujeme Dip CUC! nanést na nástrahu (krmítko) a nechat chvilku vsáknout a zavadnout. Dip se při náhozu nesmyje a láká ryby po delší čas na Vaše místo. DIP SPECIAl se vyrábí v následujících příchutích.

Dip special Pineapple Dip special Karamel Dip special Bear Garlic
Dip special Wild Strawberry Dip special Honey Dip special Bloodworm

 

          Dip Special má spoustu možností využití. Dip je ideální použít na téměř všechny druhy nástrah, jako je CUC!, extrudy, rohlíkové boilies a jiné…

Polijte peletky i nástrahu Dipem speciál Nechte dip vsáknout a můžete nahodit Peletky lze použít i do PVA, nerozpouští jej

 

Přejeme si, aby i Vám nové produkty z "rodiny" CUC!, přinesly spoustu záběrů, krásných úlovků, potěšení a zážitků v rychle se blížícím chladnejším období.
 

Se srdečným pozdravem a přáním pevného zdraví 

Tým LK BAITS

Blok souvisejících produktů

 

Autor: Tým LK Baits

LK BAITS prodejna

LK Baits - Lukáš Krása nabízí rybářské potřeby od významných výrobců rybářského vybavení. V nabídce najdete rybářské pruty, rybářské navijáky, boilie, rybářské čluny, oblečení pro rybáře, lehátka, křesla a další potřeby pro rybaření. Chceme, aby naše nabídka uspokojila svým rozsahem všechny rybářské nadšence, kteří propadli kouzlu s názvem "RYBAŘINA". Věříme, že dobré ceny a široká nabídka Vám umožní spokojený nákup v našem rybářském eshopu. Naší snahou je vybírat pro Vás především kvalitu, která Vám umožní si Vaše rybářské výpravy prožít s opravdovým zážitkem.

Kontakt

Lukáš Krása - LK Baits
Pardubická 1734
535 01 Přelouč
E-mail:

Otevírací doba v zimě

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 12:00

Otevírací doba v létě (duben-říjen)

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 15:00