LK BAITS Team věrnostní sleva 5 % až 15 % na každý nákup
Získat slevu

Sahara 2020 část 2. - Malý ostrov

Ahoj LKáčka,

na začátku srpna jsme uskutečnil týdenní výpravu na Malý ostrov. Tato výprava probíhala ve spojení se srazem LK Boys, tudíž panovala výborná nálada a atmosféra.

Co se týče ryb, tak se na aktivitě podepsalo teplé počasí. Tudíž jsem zvolil taktiku lovu pouze s PVA, které jsem plnil 4mm peletkami Seafood a Nutric Acid, a malou kuličkou zakapanou v esenci Chilli Squid. S touto taktikou se mi nakonec povedlo chytit 10 kaprů v čele s nádherným vysokým šupináčem který atakoval 18kg hranici.

Ať vám to jezdí.

S pozdravem Rosťa Šedý

Autor: Rostislav Šedý

LK BAITS prodejna

LK Baits - Lukáš Krása nabízí rybářské potřeby od významných výrobců rybářského vybavení. V nabídce najdete rybářské pruty, rybářské navijáky, boilie, rybářské čluny, oblečení pro rybáře, lehátka, křesla a další potřeby pro rybaření. Chceme, aby naše nabídka uspokojila svým rozsahem všechny rybářské nadšence, kteří propadli kouzlu s názvem "RYBAŘINA". Věříme, že dobré ceny a široká nabídka Vám umožní spokojený nákup v našem rybářském eshopu. Naší snahou je vybírat pro Vás především kvalitu, která Vám umožní si Vaše rybářské výpravy prožít s opravdovým zážitkem.

Kontakt

Lukáš Krása - LK Baits
Pardubická 1734
535 01 Přelouč
E-mail:

Otevírací doba v zimě

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 12:00

Otevírací doba v létě (duben-říjen)

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 15:00