LK BAITS Team věrnostní sleva 5 % až 15 % na každý nákup
Získat slevu

Sahara 2020 část 4. - Velký ostrov

Čau LKáčka, 

můj poslední čtvrtý letošní výjezd na Saharu se konal v půlce listopadu. Jako vždy jsem vyrazil na týdenní výpravu s cílem ulovit ještě pár kaprů ve studené vodě. Jako místo jsem zvolil velký ostrov, což se ukázalo jako správná volba.

Za týden lovu se mi podařilo zdolat 14 kaprů. Zajímavostí bylo, že všechny záběry přicházely v noci, přes den jsem zdolal pouze jednu rybu, ale za to tu největší... 17,5kg šupík s luxusní stavbou těla mi připravil parádní souboj ze člunu. Co se týče krmení, tak ryby reagovaly na větší krmné dávky. Ty jsem skládal z boilí Seafood, různých druhů pelet jako Seafood, Shrimp, Nutric a velkého množství partiklu (tygří ořech, pšenice, sladká kukuřice). A jako nástrahy jsem jako již tradičně používal různé druhy pop up nástrah a Balanc boilí. At vám to všem jezdí. 

Za LK Boys Rosťa Šedý

Autor: Rostislav Šedý

LK BAITS prodejna

LK Baits - Lukáš Krása nabízí rybářské potřeby od významných výrobců rybářského vybavení. V nabídce najdete rybářské pruty, rybářské navijáky, boilie, rybářské čluny, oblečení pro rybáře, lehátka, křesla a další potřeby pro rybaření. Chceme, aby naše nabídka uspokojila svým rozsahem všechny rybářské nadšence, kteří propadli kouzlu s názvem "RYBAŘINA". Věříme, že dobré ceny a široká nabídka Vám umožní spokojený nákup v našem rybářském eshopu. Naší snahou je vybírat pro Vás především kvalitu, která Vám umožní si Vaše rybářské výpravy prožít s opravdovým zážitkem.

Kontakt

Lukáš Krása - LK Baits
Pardubická 1734
535 01 Přelouč
E-mail:

Otevírací doba v létě (duben-říjen)

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 15:00

Otevírací doba v zimě

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 12:00