LK BAITS Team věrnostní sleva 5 % až 15 % na každý nákup
Získat slevu

Rychle, efektivně a ekonomicky

V poslední době se mi u vody vůbec nedařilo. Většinu času jsem byl bez úspěchu, což mě mrzelo! U vody bylo sice krásně, ale přece jenom s rybou je to hezčí! Po čase, kdy moje dosavadní taktika úplně selhala, jsem si řekl, že je na místě vymyslet něco nového.

Do nedávna jsem na řece chytal tak, že jsem si místo předkrmil. Takto mi to slušně fungovalo do letošního léta, kdy jsem s touto taktikou úplně vyhořel. Kapři na krmná místa téměř vůbec nereagovali. Pořád jsem si lámal hlavu s tím, proč to tak je!? Jestli to bylo zapříčeno velkým množstvím přirozené potravy, nebo to bylo tím, že byl na úseku velký rybářský tlak, a nebo všude přítomnými tloušti. To byly otázky, které jsem si kladl, ale odpověď jsem stejně nenašel. Jen jsem věděl, že je na čase jít zase jinou cestou.

V letních měsících jezdím k vodě jen na krátký čas. Většinou moje návštěva revíru netrvá víc jak patnáct hodin. Jezdím k večeru a po ránu se vracím zpět domů. Takže montáže mám nastražené jen těch pár hodin. K tomu jsem si vše přizpůsobil. Chytám na boilies ve verzi Fresh, které je k tomu předurčeno. Na montáž, která se skládá ze ztužené šňůrky Q-Strip, háčku Heavy Carp, rovnátka, bročku a Antitanglu, nastražuji většinou jednu kuličku na dno, což si myslím, že je nejlepší volba. Tuto sestavu většinou doplňuji PVA. Ať už je to punčoška, nebo jen jedna kulička na pásce. Takto montáže letí do vody. Na každý prut pak dokrmuji hrst kuliček a to je vše.

Tímto ekonomickým způsobem lovu se dají nachytat krásné ryby. Důkazem toho byl například devatenácti kilový šupináč, který se nechal přelstít na Sea Food. A tím to nekončilo, každou vycházku jsem měl záběr od ryby přes deset kilo. Ať to bylo na Sea Food nebo na Spice Shrimp. Prostě jsem na ně vyzrál. Konečně!!! Dokázal jsem je přelstít, a to je to, co mě nejvíce baví na rybaření. Přechytračit rybu, která v řece žije řadu let a viděla mnoho montáží je prostě super pocit, ale nejhezčí pocit je, když jí vracíte svobodu.

Přeji si, aby moje postřehy pomohly i Vám k úspěchu.

 Za tým LK Baits Josef Vendolský

Autor: Josef Vendolský

LK BAITS prodejna

LK Baits - Lukáš Krása nabízí rybářské potřeby od významných výrobců rybářského vybavení. V nabídce najdete rybářské pruty, rybářské navijáky, boilie, rybářské čluny, oblečení pro rybáře, lehátka, křesla a další potřeby pro rybaření. Chceme, aby naše nabídka uspokojila svým rozsahem všechny rybářské nadšence, kteří propadli kouzlu s názvem "RYBAŘINA". Věříme, že dobré ceny a široká nabídka Vám umožní spokojený nákup v našem rybářském eshopu. Naší snahou je vybírat pro Vás především kvalitu, která Vám umožní si Vaše rybářské výpravy prožít s opravdovým zážitkem.

Kontakt

Lukáš Krása - LK Baits
Pardubická 1734
535 01 Přelouč
E-mail:

Otevírací doba v zimě

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 12:00

Otevírací doba v létě (duben-říjen)

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 15:00