LK BAITS Team věrnostní sleva 5 % až 15 % na každý nákup
Získat slevu

Novinka - Naviják Onyx Compact

          Nová kompaktní verze, představuje menšího bratra původního navijáku ESP Onyx, naviják ESP ONYX COMPACT BIG PIT. Má  vynikající technické vlastnosti jako větší typ, ale je menší a lehčí (o 200g lehčí).

          V porovnání s větším Onyxem má Onyx Compact elegantní hladkou, černou barvu a zmenšenou velikost cívek (podobnou velikosti 5000).

          Dodává se se dvěma eloxovanými hliníkovými cívkami vyráběnými na zakázku - s mělkou cívkou navrženou tak, aby pojala 300 m 15 lb (0,37 mm) a ultra mělká na 300 m 12 lb (0,33 mm). To znamená, že z 1000m velké špulky vlasce mohou být naplněny tři cívky s minimálním zbytkem vlasce.

Ultra mělká cívka s kapacitou 300m 0,33mm Mělká cívka s kapacitou 300m 0,37mm

         

           Naviják má pomalé navíjení, dostahuje tak výjimečně dobrého ukládání vlasce a díky svým mělkým cívkám není potřeba používat vlasec na podložení, což snižuje hmotnost navijáku a zajišťuje tak dosažení optimálních vzdáleností nahazování. Převodový poměr 4,8: ​​1 zajišťuje rychlý návin 0,95 m při každém otočení rukojeti.

Dokonale navinutý vlasec Rychlosklopná klička
Pevný hladký klip, který nepoškozuje vlasec  Dirky, do kterých uvážeme vlasec před jeho navinutím

       

          ESP Onyx Compact Big pit je dodáván se dvěma maticemi - FD (Fine Drag pro jemné nastavení brzdy) a RL (Rapid Lockdown), která umožňuje rychlou změnu z malého odporu (volná cívka) na utaženou brzdu přibližně jednou půlotáčkou brzdové matice. 

          Dalším výhodou shodnou s jeho větším bráchou je rychle sklopná rukojeť s madlem z tmavého dřeva pro rychlé nasazení a sbalení a také umožňuje sklopení rukojeti navijáku při používání úzkých hrazd a prutů blízko sebe.

Celkový obsah balení Pevná krabice pro transport navijáku

 

Popis:

 • Obráběné, eloxované cívky
 • Mělká - pro 300 m 15 lb (0,37 mm)
 • Ultra mělká - pro 300 m 12 lb (0,33 mm)
 • Z 1 000 m velké cívky lze namotat 3 cívky s minimálním zbytkem.
 • Pomalá oscilace zajišťuje výjimečně hladký a pravidelný návin vlasce což pomáhá dalekému a přesnému nahazování.
 • Dvě matice brzdy - FD (Fine Drag pro jemné nastavení brzdy) a RL (Rapid Lockdown), která umožňuje rychlou změnu z malého odporu (volná cívka) na utaženou brzdu přibližně jednou půlotáčkou brzdové matice. 
 • Rychlá sklopná rukojeť - pro rychlé nastavení a sbalení a také umožňuje sklopení rukojeti navijáku při používání úzkých hrazd a prutů blízko sebe
 • Řádková spona z nerezové oceli pro bezpečné ořezávání bez poškození.
 • Nerezová ložiska 7 + 1,  převodový poměr 4,8: ​​1 pro rychlé navíjení (přibližně 0,95 m na otočení klíčkou navijáku).
 • Snadno přístupná velká pákčka zpětnému chodu.
 • Stylový matný černý povrch s jemnými stříbrnými prvky.
 • Na každém navijáku důkladně prověřena kvalita provedená interními zaměstnanci ve Velké Británii - vyráběno v Anglii - 100% spolehlivost.
Blok souvisejících produktů

 

 

LK BAITS prodejna

LK Baits - Lukáš Krása nabízí rybářské potřeby od významných výrobců rybářského vybavení. V nabídce najdete rybářské pruty, rybářské navijáky, boilie, rybářské čluny, oblečení pro rybáře, lehátka, křesla a další potřeby pro rybaření. Chceme, aby naše nabídka uspokojila svým rozsahem všechny rybářské nadšence, kteří propadli kouzlu s názvem "RYBAŘINA". Věříme, že dobré ceny a široká nabídka Vám umožní spokojený nákup v našem rybářském eshopu. Naší snahou je vybírat pro Vás především kvalitu, která Vám umožní si Vaše rybářské výpravy prožít s opravdovým zážitkem.

Kontakt

Lukáš Krása - LK Baits
Pardubická 1734
535 01 Přelouč
E-mail:

Otevírací doba v létě (duben-říjen)

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 15:00

Otevírací doba v zimě

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 12:00