LK BAITS Team věrnostní sleva 5 % až 15 % na každý nákup
Získat slevu

Rybáček Camp pohledem Míry Kratěny

Společně s Lukášem a dalšími instruktory jsme se domluvili, že uděláme kemp pro mladé rybáře. Myslím, že jsme měli všichni touhu mladým lidem, co mají rádi přírodu a lov ryb, ukázat, že kaprařina je stále o určitém životním stylu, chování se k překonanému úlovku a užití si pobytu v přírodě plnými doušky.

Postupně se tak trochu z lovu kaprů v naši zemi stává spíše levné kempování a objevuje se prostor pro vulgární borce, kteří si honí svá trička na nesmyslech vypuštěných do éteru. Pro nás, kteří pamatujeme kaprařinu a opravdové kapraře z dob našich začátků, je svým způsobem morální povinností předat ducha tohoto krásného koníčku dál. Když budu mluvit za nás s Hančou, tak musím říci, že to byla jedna z těch nejlepších rybářských akcí, které jsme v životě zažili. Určitě to má smysl a věřím, že budeme s tímto projektem pokračovat i v dalších sezonách. Stejně tak bych rád poděkoval stovkám dalších lidí, kteří organizují podobné akce pro mladé vyznavače Petrova cechu po celé republice.

O revíru Sahara asi nemusím moc psát. Je to hezká voda, která bude rok od roku ještě hezčí, je až neuvěřitelné, jak rychle dovede příroda zacelit holá prostranství krásnou zelení! Ryby – to je zde kapitola sama o sobě. Tolik hezkých a druhově zajímavých rybích jedinců jsem snad nikde ani neviděl.

Během lovu na této akci jsme společně s kluky chytili řadu hezkých kousků a zažili mnoho soubojů s kapry, kteří nedají nikomu nic zdarma. Dle nadšených kluků myslím, že si každý užil celý program kempu jak jen nejvíce to šlo. Věřím, že se za rok opět sejdeme...

Díky všem!!!

Míra Kratěna

Autor: Jaromír Kratěna

LK BAITS prodejna

LK Baits - Lukáš Krása nabízí rybářské potřeby od významných výrobců rybářského vybavení. V nabídce najdete rybářské pruty, rybářské navijáky, boilie, rybářské čluny, oblečení pro rybáře, lehátka, křesla a další potřeby pro rybaření. Chceme, aby naše nabídka uspokojila svým rozsahem všechny rybářské nadšence, kteří propadli kouzlu s názvem "RYBAŘINA". Věříme, že dobré ceny a široká nabídka Vám umožní spokojený nákup v našem rybářském eshopu. Naší snahou je vybírat pro Vás především kvalitu, která Vám umožní si Vaše rybářské výpravy prožít s opravdovým zážitkem.

Kontakt

Lukáš Krása - LK Baits
Pardubická 1734
535 01 Přelouč
E-mail:

Otevírací doba v zimě

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 12:00

Otevírací doba v létě (duben-říjen)

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 15:00