LK BAITS Team věrnostní sleva 5 % až 15 % na každý nákup
Získat slevu

Rybáček Camp pohledem Dana Sušky

Ahoj LKáčka,

v srpnu jsem se svým partákem Mrkym zúčastnil prvního ročníku kempu Rybáček na klubovém jezeře Sahara. Pár dní před odjezdem jsme se dozvěděli, že budeme na Malém ostrově s koučem Marťasem Vavřinou. Tím víc jsme se těšili na den D.

Na Saharu jsme přijeli o den dříve. Hned po příjezdu jsme dostali možnost jet na ostrov už večer. Naložili jsme věci na loď a vyrazili na ostrov. Dali jsme se do vybalování věcí a kluci hned první noc nahodili. Bohužel první noc klukům nepřišla žádná ryba. Následující den jsme projeli okolí ostrova deeperem a našli jsem hezké hrany, kam jsme večer po přednášce na malé Sahaře poslali naše montáže. Bohužel se opakoval scénář z předchozí noci a zase jsme byli bez záběru. Další den Marťas poslal svoje pruty mimo krmné místo hodně daleko od ostrova, kde večer vytáhl dva luxusní šupíky s váhou 15 kg a 12 kg. Oba přišli na 14 mm kuličky Nutricu s malou plovoucí kukuřicí. Všichni jsme pak poslali všechny pruty co nejdál to šlo a nastražili jsme malé nástrahy, na které jsme udělali všechny ryby. Poslední noc jsme vytáhli ještě dvě hezké ryby – jednoho šupíka s váhou okolo 13 kg a jednoho lysce o podobné váze. Celý kemp jsem si naprosto užil a tímto chci ještě jednou poděkovat za tuto příležitost, že jsem se mohl zúčastnit prvního ročníku. Na kempu jsme měli ještě doprovodný program s různými zajímavými přednáškami, které byly velmi povedené.

Za LK Boys Daniel Suška

Autor: Daniel Suška

LK BAITS prodejna

LK Baits - Lukáš Krása nabízí rybářské potřeby od významných výrobců rybářského vybavení. V nabídce najdete rybářské pruty, rybářské navijáky, boilie, rybářské čluny, oblečení pro rybáře, lehátka, křesla a další potřeby pro rybaření. Chceme, aby naše nabídka uspokojila svým rozsahem všechny rybářské nadšence, kteří propadli kouzlu s názvem "RYBAŘINA". Věříme, že dobré ceny a široká nabídka Vám umožní spokojený nákup v našem rybářském eshopu. Naší snahou je vybírat pro Vás především kvalitu, která Vám umožní si Vaše rybářské výpravy prožít s opravdovým zážitkem.

Kontakt

Lukáš Krása - LK Baits
Pardubická 1734
535 01 Přelouč
E-mail:

Otevírací doba v létě (duben-říjen)

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 15:00

Otevírací doba v zimě

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 12:00