LK BAITS Team věrnostní sleva 5 % až 15 % na každý nákup
Získat slevu

Makora v akci!

Pravdou je, že věnuji nejvíce času lovu kaprů, ale občas se vrátím k plavané, feederu a nebo přívlači. Rád se procházím naším rybářským obchodem a sleduji, co nového výrobci rybářského vybavení zase vymysleli.

V poslední době asi nejvíce obdivuji feederový program od značky Drennan. Jedním slovem to mají vymazlené a jejich produkty mě lákají, abych si šel k vodě povodit kapříka nebo cejnka. Snad přijde ten správný čas. Ovšem největší zájem, a asi logicky v tomto čase, sleduji u značky Lucky John. Každý z nás prahne po tom si povodit pěknou štiku, candáta, okouna. Vyrazit si na lehko k vodě s jedním proutkem, to je cíl mnoha rybářů. Lucky John nabízí nádherný ucelený sortiment, ať už si vzpomenete, že vyrazíte na duháky, štiky nebo i na moře. Mám výhodu v tom, že podle prodejů vidím, které produkty se nejvíce prodávají a od firmy Lucky John je to jednoznačně Makora a Basara. Tato guma kombinuje reálný vzhled, speciálně navržené 3D/holografické zobrazení, které láká ryby na velkou vzdálenost, s dráždivým chodem v ocasní části. Nástrahy jsou také napuštěné specifickou vůní, které dráždí dravou rybu. Našel jsem si trošičku času, abych si i já vyzkoušel chod těchto zaručených nástrah, jak o nich někteří básní.  Vypravil jsem se na nedaleké Mělice. První nához jsem nechal nástrahu v trávě. Moc dobře to nezačalo. Proto jsem popošel na písečnou pláž, abych si zkusil nejprve chod nástrahy. Makora chodila vskutku perfektně, ale nejvíce mě zaujalo třpytící se vlákno – provázek uvnitř rybičky, které bylo viditelné i na velkou vzdálenost. Pravdou je, že po půl hodině jsem neudělal jediný záběr a pracovní povinnosti mě volaly nazpět do firmy. Druhou šanci jsem Makoře dal na revíru Sahara, kam jsem si šel na chvilku zavláčet.  Hned první nához se mi povedlo překvapit nádherného okouna kolem 30 cm a později několik menších kusů včetně malého candáta. Počasí bylo podzimní, takové uplakané, voda docela kalná. Zkoušel jsem různé barvy, ale Makora Shad Tail velikosti 3 byla ta, která byla pro rybu asi nejlépe viditelná, protože se mi na ní podařilo nachytat nejvíce ryb. Měl jsem to štěstí, že kousek opodál seděli kapraři, kteří mi vyfotili dva krásné okouny, protože ty opravdu stáli za fotku. Už se těším na další dobrodružství s Makorou!

Lukáš Krása

Blok souvisejících produktů
Autor: Lukáš Krása

LK BAITS prodejna

LK Baits - Lukáš Krása nabízí rybářské potřeby od významných výrobců rybářského vybavení. V nabídce najdete rybářské pruty, rybářské navijáky, boilie, rybářské čluny, oblečení pro rybáře, lehátka, křesla a další potřeby pro rybaření. Chceme, aby naše nabídka uspokojila svým rozsahem všechny rybářské nadšence, kteří propadli kouzlu s názvem "RYBAŘINA". Věříme, že dobré ceny a široká nabídka Vám umožní spokojený nákup v našem rybářském eshopu. Naší snahou je vybírat pro Vás především kvalitu, která Vám umožní si Vaše rybářské výpravy prožít s opravdovým zážitkem.

Kontakt

Lukáš Krása - LK Baits
Pardubická 1734
535 01 Přelouč
E-mail:

Otevírací doba v zimě

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 12:00

Otevírací doba v létě (duben-říjen)

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 15:00