LK BAITS Team věrnostní sleva 5 % až 15 % na každý nákup
Získat slevu

Peperin v akci

Vydali jsme se s kamarády Danem a Pavlem na třídenní výpravu na krásné a oblíbené jezero nedaleko Plzně s jasným cílem, kterým bylo atakovat hranici 12kg, a to se hned po třech hodinách po náhozu Danovi povedlo.

Krásných 13,5kg na 2x18mm Peperin v kombinaci bílé a černé. Po další hodině přišel zase Danovi krásný šupík o váze 14,64kg, také na 2x18mm Peperin, ale tentokrát na dvě bílé kuličky. Na druhý den přišel Danovi nový osobní rekord, a to v podání úžasného lysce o váze 18,23 kg, taktéž na 2x18mm Peperin, zase v bílé barvě. Poté jsme už chytali menší kapry kolem 10kg. S Peperinem jsme byli velice spokojení a s klidem můžeme říct, že Peperin u nás zabodovol na výbornou.

Blok souvisejících produktů
Autor: Martin

LK BAITS prodejna

LK Baits - Lukáš Krása nabízí rybářské potřeby od významných výrobců rybářského vybavení. V nabídce najdete rybářské pruty, rybářské navijáky, boilie, rybářské čluny, oblečení pro rybáře, lehátka, křesla a další potřeby pro rybaření. Chceme, aby naše nabídka uspokojila svým rozsahem všechny rybářské nadšence, kteří propadli kouzlu s názvem "RYBAŘINA". Věříme, že dobré ceny a široká nabídka Vám umožní spokojený nákup v našem rybářském eshopu. Naší snahou je vybírat pro Vás především kvalitu, která Vám umožní si Vaše rybářské výpravy prožít s opravdovým zážitkem.

Kontakt

Lukáš Krása - LK Baits
Pardubická 1734
535 01 Přelouč
E-mail:

Otevírací doba v létě (duben-říjen)

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 15:00

Otevírací doba v zimě

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 12:00