LK BAITS Team věrnostní sleva 5 % až 15 % na každý nákup
Získat slevu

Roman Štěpánek na kaprech!

Ahoj kamarádi.

Jsem sice milovník přívlače, ale čas od času vyrazím i na kapry, zvlášť ve chvíli, kdy jsou dravci hájení. Pravdou je, že sluníčko mě vytáhlo k vodě a ten nádech jara je skutečně potěšením na těle i na duši.

Peperinové šílenství na české scéně nenechalo v klidu ani mě - flegmatického člověka, rybáře. Musel jsem ty bílo-černé kuličky také vyzkoušet, protože jsem viděl, že rybářům opravdu fungují. Na rybařinu jsem měl jen pár hodin, a tak mi šlo jen o to udělat záběr a trochu si odpočinout. To se mi nakonec povedlo a do podběráku jsem navedl pár cejnů, ale i kapra. Zajímavostí bylo, že jsem chytil stejného kapra, jako kolega před týdnem. Na tom Peperinu asi něco bude, protože zabral na stejnou nástrahu!

Roman Štěpánek

LK BAITS prodejna

LK Baits - Lukáš Krása nabízí rybářské potřeby od významných výrobců rybářského vybavení. V nabídce najdete rybářské pruty, rybářské navijáky, boilie, rybářské čluny, oblečení pro rybáře, lehátka, křesla a další potřeby pro rybaření. Chceme, aby naše nabídka uspokojila svým rozsahem všechny rybářské nadšence, kteří propadli kouzlu s názvem "RYBAŘINA". Věříme, že dobré ceny a široká nabídka Vám umožní spokojený nákup v našem rybářském eshopu. Naší snahou je vybírat pro Vás především kvalitu, která Vám umožní si Vaše rybářské výpravy prožít s opravdovým zážitkem.

Kontakt

Lukáš Krása - LK Baits
Pardubická 1734
535 01 Přelouč
E-mail:

Otevírací doba v létě (duben-říjen)

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 15:00

Otevírací doba v zimě

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 12:00