LK BAITS Team věrnostní sleva 5 % až 15 % na každý nákup
Získat slevu

První zářez

Zdravím Vás, kolegové, rybáři,

koncem března jsem se dostal na svůj oblíbený úsek řeky Moravy, kde jsem na lov měl vyhrazených pouze 20 hodin lovu. Příjezd byl klasicky večer po práci a než jsem vše nachystal, bylo dávno po době lovu, ale to mi nevadilo, protože jsem plánoval lovit až ráno, takže jsem si spíš užíval noční přírody a naslouchal zvukům řeky, než jsem zavřel oči a usnul.

Před pátou ranní mě ze snů o kaprech budí budíček a jde se na to, nachystat PVA, nastražit nástrahy a honem nahodit do vody. První záběr přišel něco po deváté ranní a po super souboji v říčním proudu jsem si podebral první rybu sezóny. Kapr měl lehce přes deset kilo a udělal mi velkou radost po dlouhém zimním půstu. Opatrně vypustit a už si plaval zpátky do svého podvodního světa. Zabral na panáčka Sea Food s ananasovou plovkou. Další záběr byl tentokrát z místa, které jsem měl rozkrmené ledovou vanilkou, ale jednalo se jen o nenasytného tlouště. Do večera už byl klid a záběru jsem se nedočkal. Ten přišel až druhý den ráno opět na ledovou vanilku, ale po krátkém boji se mi kapr vyřízl a jelikož byl čas balit, tak jsem prut zpátky už nenahodil, začal pomalu sklízet věci a chystat se na odjezd do běžného života. Tímto se s Vámi loučím a přeji Vám hodně úspěchů a zážitků v nové sezóně.

S pozdravem za LK Boys Aleš Gramel

Autor: Aleš Gramel

LK BAITS prodejna

LK Baits - Lukáš Krása nabízí rybářské potřeby od významných výrobců rybářského vybavení. V nabídce najdete rybářské pruty, rybářské navijáky, boilie, rybářské čluny, oblečení pro rybáře, lehátka, křesla a další potřeby pro rybaření. Chceme, aby naše nabídka uspokojila svým rozsahem všechny rybářské nadšence, kteří propadli kouzlu s názvem "RYBAŘINA". Věříme, že dobré ceny a široká nabídka Vám umožní spokojený nákup v našem rybářském eshopu. Naší snahou je vybírat pro Vás především kvalitu, která Vám umožní si Vaše rybářské výpravy prožít s opravdovým zážitkem.

Kontakt

Lukáš Krása - LK Baits
Pardubická 1734
535 01 Přelouč
E-mail:

Otevírací doba v létě (duben-říjen)

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 15:00

Otevírací doba v zimě

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 12:00