LK BAITS Team věrnostní sleva 5 % až 15 % na každý nákup
Získat slevu

Starbaits Cup Luhačovice

Zdravím všechny fanoušky LK Baits.

Ve dnech 26.4. - 28.4. 2019 jsme startovali na kaprařských závodech Starbaits Cup Luhačovice 50 hodin.

Po vylosování ne příliš šťastného místa kousek od hráze na hloubce se spoustou velkých kamenů ve vodě nám téměř 24 hodin trvalo, než jsme našli správný typ návazců a nástrah. Za tuto dobu jsme zdolali jen jednu nebodovanou rybu. Poté se nám konečně podařilo přilákat ryby a začalo dařit. Nakonec jsme nachystali téměř 30 kg ryb a v sektoru, kde záběry byly minimální, to považujeme za naše malé vítězství.

Děkujeme všem z LK Baits, kteří nám připravovali nástrahy a návnady, za skvěle odvedenou práci a Lukášovi za skvělý osobní přístup k našemu týmu a podporu.

Za CT LK Baits zdraví Zdeněk a Michal

Autor: Zdeněk Kotoun

LK BAITS prodejna

LK Baits - Lukáš Krása nabízí rybářské potřeby od významných výrobců rybářského vybavení. V nabídce najdete rybářské pruty, rybářské navijáky, boilie, rybářské čluny, oblečení pro rybáře, lehátka, křesla a další potřeby pro rybaření. Chceme, aby naše nabídka uspokojila svým rozsahem všechny rybářské nadšence, kteří propadli kouzlu s názvem "RYBAŘINA". Věříme, že dobré ceny a široká nabídka Vám umožní spokojený nákup v našem rybářském eshopu. Naší snahou je vybírat pro Vás především kvalitu, která Vám umožní si Vaše rybářské výpravy prožít s opravdovým zážitkem.

Kontakt

Lukáš Krása - LK Baits
Pardubická 1734
535 01 Přelouč
E-mail:

Otevírací doba v zimě

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 12:00

Otevírací doba v létě (duben-říjen)

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 15:00