LK BAITS Team věrnostní sleva 5 % až 15 % na každý nákup
Získat slevu

Opět u řeky

Zdravím vás vespolek, přátelé rybáři a rybářky.

V dubnu mi opět vyšlo trochu volna, tak jsem hned po práci opět vyrazil k řece Moravě. Vybrané místo bylo volné, tak jsem mohl hned nanášet věci z auta a chystat se k lovu, počasí na další den mělo být slunečné, tak jsem tentokrát nebral ani brolíčko a plánoval přespat jen tak na lehátku pod širým nebem.

Před čtvrtou ranní zvoní budík a pro mě začíná již rutinní činnost, zapsat, nachystat PVA, nahodit a čekat na záběr. Do PVA punčošky jsem dal jen pět kuliček Sea Foodu a pod háček jednu kuličku Sea Food s ananasovou plovkou. Záběr se dostavil před pátou ranní a já si tak mohl užívat souboj ještě v pomalu se probouzející přírodě. Na podložku se podíval říční šupík s váhou 11 kilogramů, pár fotek a po chvilce kapr mizí do říční hlubiny. Tentokrát se jednalo jen o jednu rybu za vycházku, ale jak říkám, kapr je mnohdy jen zpestřením a důležité je se dostat ven do přírody a užívat si tam každý okamžik, ať už jsou to poletující ledňáčci nebo datel na nedaleké vrbě. Tyhle okamžiky jsou k nezaplacení, proto by si lidé měli přírody vážit a respektovat ji.

S pozdravem za LK Boys Aleš Gramel

Autor: Aleš Gramel

LK BAITS prodejna

LK Baits - Lukáš Krása nabízí rybářské potřeby od významných výrobců rybářského vybavení. V nabídce najdete rybářské pruty, rybářské navijáky, boilie, rybářské čluny, oblečení pro rybáře, lehátka, křesla a další potřeby pro rybaření. Chceme, aby naše nabídka uspokojila svým rozsahem všechny rybářské nadšence, kteří propadli kouzlu s názvem "RYBAŘINA". Věříme, že dobré ceny a široká nabídka Vám umožní spokojený nákup v našem rybářském eshopu. Naší snahou je vybírat pro Vás především kvalitu, která Vám umožní si Vaše rybářské výpravy prožít s opravdovým zážitkem.

Kontakt

Lukáš Krása - LK Baits
Pardubická 1734
535 01 Přelouč
E-mail:

Otevírací doba v létě (duben-říjen)

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 15:00

Otevírací doba v zimě

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 12:00