LK BAITS Team věrnostní sleva 5 % až 15 % na každý nákup
Získat slevu

První jarní vlaštovky

Pro nás je start do sezóny vždycky malou událostí, je to spíš o tom být konečně venku než hnát se hned za velkými rybami, proto jako každý rok začínáme na vodě, kde jsme jako malí chytili své první kapry.

Podle rybářů je to "kukuřičná" voda a na boilie je k tomu všemu prý brzo, ovšem naše zbraně o průměru 10 mm pop up ananas a 12 mm Mini Record Corn přesvědčily, že na boilie se dá úspěšně chytat všude a po celý rok. Výsledek je 28 kaprů od 2 do 5 kg za sobotní vycházku. Náš cíl udělat si krásný den na rybách se tak podařil na 100% ! Všem přejeme krásné jarní úlovky a pohodové dny u vody…

Daniel Buňka

Autor: Daniel Buňka

LK BAITS prodejna

LK Baits - Lukáš Krása nabízí rybářské potřeby od významných výrobců rybářského vybavení. V nabídce najdete rybářské pruty, rybářské navijáky, boilie, rybářské čluny, oblečení pro rybáře, lehátka, křesla a další potřeby pro rybaření. Chceme, aby naše nabídka uspokojila svým rozsahem všechny rybářské nadšence, kteří propadli kouzlu s názvem "RYBAŘINA". Věříme, že dobré ceny a široká nabídka Vám umožní spokojený nákup v našem rybářském eshopu. Naší snahou je vybírat pro Vás především kvalitu, která Vám umožní si Vaše rybářské výpravy prožít s opravdovým zážitkem.

Kontakt

Lukáš Krása - LK Baits
Pardubická 1734
535 01 Přelouč
E-mail:

Otevírací doba v zimě

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 12:00

Otevírací doba v létě (duben-říjen)

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 15:00