LK BAITS Team věrnostní sleva 5 % až 15 % na každý nákup
Získat slevu

Velikonoční osobáček

Velikonoční výprask mé drahé ženě Kristínce a s její odpovědí Petrův zdar jsem vyrazil v půl čtvrté ráno k vodě. Čas naplánovaný tak, že přesně ve čtyři ráno jsem nahazoval první prut do vody.

Před šestou mě z pozorování hladiny vyrušil zvuk hlásiče. Po chvilce boje se na mě na břehu usmívá první kapr, má rovných 13 kilo. Hurá, mám osobák a mise je splněna! Vracím nezničenou kuličku zpět do vody, přeci jen už vůně Compotu NHDC intenzivně pracuje. Dvacet minut po náhozu přichází další záběr na stejný prut. Po boji se na mě usmívá druhý kapr. Po zvážení jsem v šoku. Cože? Další osobák v jeden den? Ručička váhy se zastavila na krásných 14,38 kg. Co víc si od kaprů a milující ženy přát?

Krásné úlovky vám všem!

Karel Šlégl

Autor: Karel Šlégl

LK BAITS prodejna

LK Baits - Lukáš Krása nabízí rybářské potřeby od významných výrobců rybářského vybavení. V nabídce najdete rybářské pruty, rybářské navijáky, boilie, rybářské čluny, oblečení pro rybáře, lehátka, křesla a další potřeby pro rybaření. Chceme, aby naše nabídka uspokojila svým rozsahem všechny rybářské nadšence, kteří propadli kouzlu s názvem "RYBAŘINA". Věříme, že dobré ceny a široká nabídka Vám umožní spokojený nákup v našem rybářském eshopu. Naší snahou je vybírat pro Vás především kvalitu, která Vám umožní si Vaše rybářské výpravy prožít s opravdovým zážitkem.

Kontakt

Lukáš Krása - LK Baits
Pardubická 1734
535 01 Přelouč
E-mail:

Otevírací doba v zimě

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 12:00

Otevírací doba v létě (duben-říjen)

Po-Pá:
8:30 - 17:00
So:
8:30 - 15:00